Julia Wieniawa o swoich zarobkach! SPADNIECIE z krzeseł! (WIDEO)

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Zna ją prawie każdy, a rozchwytywana jest przez wielu. Ostatnio udzieliła wywiadu dla jednego z portali plotkarskich. Tam zdradziła co nieco na temat swoich zarobków. Spadniecie z krzeseł!

 

Julia Wieniawa jest teraz jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Julią interesują się tysiące osób, a na Instagramie śledzi ją ponad milion osób. Aktorka zasłynęła rolą w serialu „Rodzinka.pl” i cały czas nie daje o sobie zapomnieć.

 

Ostatnio udzieliła wywiadu dla jednego z portali plotkarskich. Tam zdradziła, czy jakiś ról by nie zagrała i czy podczas wyboru filmu kieruje się pieniędzmi.

 

Nie mam takiej roli, której bym nie zagrała. Jestem otwarta na każdą rolę, jeżeli film jest tego warty. Wtedy jestem w stanie zrobić dobrą rolę nawet kontrowersyjną. Ale jeżeli widzę, że film nie jest górnolotny, to nie mam zamiaru brać w czymś takim udziału, nawet dla pieniędzy. W doborze filmu nie kieruję pieniędzmi. Pieniądze zarabiam gdzie indziej.

-stwierdziła.

 

Dodała, że jeżeli jakiś projekt filmowy chwyci ją za serce wtedy nie patrzy na stawkę.

 

Oczywiście to nie jest tak, że za darmo gram w filmach, ale dzięki temu mogę sobie wybierać role jakie chcę i nie mam przymusu grania we wszystkim. I to jest bardzo duży przywilej. Wzięłam udział w wielu niskobudżetowych filmach, a czasem nawet za półdarmo. 

-zaznaczyła.

 

Jesteście zaskoczeni? Spodziewaliście się innej odpowiedzi?

 

Źródło: JastrząbPost

Foto: zrzut ekranu/YouTubeKomentarze