Julia WIENIAWA pokazała się bez BIUSTONOSZA. Zachwyceni fani pytają o…

Julia Wieniawa ostatnie dni spędza w Nowym Jorku. Młoda gwiazdka polskiego show biznesu nie zaniedbuje mediów społecznościowych i swoich fanów na Instagramie zasypuje zdjęciami. Jednak to jedno wywołało wyjątkowe poruszenie, bowiem aktorka pokazała się na nim bez biustonosza.

Julia Wieniawa tuż po świętach Bożego Narodzenia ruszyła na krótki urlop do Nowego Jorku. Jak się okazało, nie zwiedza tej metropolii sama – jest z nią aktor Maciej Musiałowski, znany m.in. z serialu „Druga Szansa”. Już samo to wywołało wielkie poruszenie wśród fanów Julii, którzy mieli nadzieję, że jest to nowa miłość aktorki. 

 

Julia Wieniawa zdementowała te plotki. Wygląda więc na to, że para spędza urlop jako znajomi. Ale chwilę później Wieniawa zaskoczyła czymś innym. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez stanika! 

Fani obserwujący profil gwiazdki na Instagramie od razu zwrócili uwagę na ten fakt. Na bok odeszły spekulacje na temat faktycznych motywacji 21-latki do odwiedzenia Nowego Jorku. Pogłoski o karierze za oceanem musiały ustąpić zamieszaniu, jakie wywołała ta fotografia:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

👸🏻

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

Fani od razu zaczęli ją wypytywać o to, gdzie zgubiła biustonosz! 

 

– A biustonosz poszedł do prania? – zapytał jeden z zaniepokojonych fanów.

 

ZOBACZ TEŻ: Porzucił córkę na wysypisku śmieci. Dziecko przeżyło horror z bezdomnymi

 

Zdjęcie zdobyło całkiem dużo polubień i komentarzy, jak więc widać, nawet w sposób niezamierzony można czasem narobić rabanu. A może wszystko to było drobiazgowo zaplanowaną prowokacją obliczoną na taką właśnie reakcję wśród obserwujących? Tego już nie jesteśmy w stanie ustalić!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Going into 2020 like 💁🏻‍♀️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

Jedno jest pewne – po takiej podróży Julia Wieniawa z pewnością naładuje akumulatory na kolejny rok ciężkiej pracy w show biznesie. A wszystko wskazuje na to, że tak jak poprzedni, tak i ten upłynie jej na planach zdjęciowych, sesjach i ściankach…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🏙

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 Komentarze