Julia Wieniawa prawie nago bawi się majtkami! Gorąca fotka! [FOTO]

Julia Wieniawa to nie tylko znakomita aktorka, której sławę przyniósł serial Rodzinka.pl, ale także piękna kobieta! Jej zdjęcia rozgrzewają do czerwoności!

 

Julka debiutowała już bardzo w młodym wieku. Pierwszy raz mogliśmy się zobaczyć w Teatrze Muzycznym „Roma”. Później zaczęła pojawiać się w wielu rolach drugoplanowych i epizodach w wielu serialach. Jednak popularność przyniósł jej serial „Rodzinka.pl”. To właśnie tam Julia Wieniawa gra Paulę – dziewczynę Kubę Boskiego już od 2012 roku. W 2018 roku pojawiła się w filmie „Kobiety mafii”, gdzie wcieliła się w postać Sandry.

 

Również jej życie prywatne jest tematem wielu plotek, sensacji. Wiele tabloidów wciąż opisuje coraz to nowsze przedsięwzięcia młodej gwiazdy. Przypomnijmy, że Julka przez jakiś czas była związana z aktorem Antonim Królikowskim. Natomiast dwa lata temu jej serce skradł muzyk i członek zespołu Afromental Aleksander Milwiw-Baron.

 

Co ciekawe, Julka prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 1,5 miliona obserwatorów. Dzięki temu profil Julki jest jednym z najbardziej popularnych profili w Polsce! Nic więc dziwnego, że młoda aktorka wykorzystuje ten kanał komunikacji do promowania swojej osoby, a także do kontaktu ze swoimi fanami, którzy wciąż zasypują jej skrzynkę odbiorczą wieloma wiadomościami.

 

I właśnie na swoim profilu na Instagramie młoda aktora dodała bardzo kuszące, gorące i wyzywające zdjęcie! Prawie nago, bo jedynie w białej bieliźnie podciąga swoje matki!

Wieniawa

 

ZOBACZ: Emilia Sanecka błaga o pomoc! Wokalistka przeboju „Mama ostrzegała” zbiera pieniądze na…

 

Jej fani wprost oniemieli na widok tak gorącej fotki! Wiadomo, w jakiś sposób trzeba zatrzymać swoich fanów na Instagramie. Jednym z takich sposobów są właśnie takie fotki! Fani pisali: „ależ ty jesteś seksowna julia”, „super” „jesteś śliczna”, „szaczun za to zdjęcie”. Choć i zdarzają się takie: „Wygibasy się jak mała kurtyzana,wielka aktorką,a co Ty takiego zagralas,gdzie te wielkie aktorstwo?dlaczego tak młoda osoba robi z siebie takie zero,dla pieniędzy? Aż tak są dla Ciebie ważne? Żenada”.

Komentarze