Jurek Owsiak ma koronawirusa! Wiemy w jakim jest stanie

Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powiadomił za pomocą Facebooka, iż wykryto u niego koronawirusa. Poinformował również jak się obecnie czuje.

 

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza. W środę potwierdzono ponad 10 tysięcy nowych przypadków. Wśród chorych jest również wiele znanych osób. Także założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak, który o pozytywnym wyniku testu poinformował za pomocą Facebooka.

 

„Ostatni tydzień był dla mnie i dla Fundacji bardzo pracowity -między innymi robiliśmy bardzo duże zakupy sprzętów medycznych. Prowadziliśmy je w ogromnym reżimie sanitarnym i chociaż po zakończeniu Konkursu Ofert czułem się jeszcze bardzo dobrze, to w piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy – ból mięśni, gorączka 38 stopni” – zaczął we swoim wpisie na Facebooku Jurek Owsiak.

 

„Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie.” – kontynuował założyciel WOŚP.

 

Jurek Owsiak powiadomił również, iż już w weekend ostrzegł swoich pracowników, z którymi miał styczność, ze czuje się gorzej. Dodatkowo zalecił on w swojej fundacji pracę zdalną. Na końcu swojego wpisu podziękował on za walkę lekarzom, ratownikom oraz osobom robiącym testy na koronawirusa.

 

„Wszystkich cierpiących – mocno tulimy do serca. Walczymy!” – dodał.

 

Testy rozpoznały koronawirusa.Ostatni tydzień był dla mnie i dla Fundacji bardzo pracowity -między innymi robiliśmy…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Wtorek, 20 października 2020

 

Foto: You Tube/ TVN Style (zrzut ekranu)

Komentarze