Juror TOP MODEL Polska ma problem z koronawirusem! Niestety musi…

top

Marcin Tyszka podzielił się z fanami w sieci smutną informację. Fotograf ma poważny problem ze względu na koronawirusa. Internauci wpierają swojego idola.

Marcin Tyszka to fotograf znany nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jego zdjęcia były publikowane w prestiżowych modowych magazynach jak: “Vogue”, “Harper’s Bazaar”, “Elle” czy “L’Officiel”. Największą popularność medialną zdobył, dzięki show “Top Model”, gdzie występował w roli jurora.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjna teza nt. koronawirusa! Epidemiolodzy twierdzą, że źródłem wirusa mogą nie być Chiny.

 

Ostatnio celebryta opublikował na swoim instagramowym profilu smutny post. Jak się okazało, przez obecną epidemię koronawirusa fotograf musiał zrezygnować ze swoich planów zawodowych.

 

– Sesja z oscarową gwiazdą z Hollywood – przyszły tydzień w Paryżu – potwierdzona na wielu szczeblach od kilku tygodni… Odwołana przez koronawirus – nie wiadomo czy gwiazda przyleci, ekipa z Mediolanu nie może się w ogóle wydostać z miasta. Druga sesja z kolejna gwiazdą w Azji… Nie sposób się tam dostać, bo można potem utknąć na kwarantannie… Trzeci projekt za kilka dni w…. Mediolanie, znowu nie wiadomo czy Superstar w ogóle tam się zjawi i co się będzie działo na granicy… żali się  Marcin Tyszka.

 

– Pozostaje siedzieć na walizkach i wkurzać, tylko sam nie wiem na co – czytamy w dalszej części postu.

 

Pod postem od razu pojawiło się również mnóstwo komentarzy. Fani wyrażają wsparcie.

 

“Na pewne rzeczy nie mamy wpływu”,

“Lepiej nie kuś losu. Zdrowie jest najważniejsze! A zlecenia i tak dostaniesz, bo jesteś najlepszy” – komentują internauci.



Komentarze