Justyna Steczkowska pokazała STARE ZDJĘCIA! Zrobiło się UPALNIE!

Justyna Steczkowska zszokowała fanów! Wrzuciła do sieci stare zdjęcia, które rozpaliły jej sympatyków! To naprawdę genialna sesja!

Trzeba przyznać, że Justyna w ogóle się nie starzeje! Choć fotki pochodzą z 1999 roku, spokojnie mogłyby powstać obecnie. Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka. Justyna widocznie ma refleksyjny nastrój, że postanowiła wyciągnąć z szuflady archiwalne fotografie.

Co napisała?

– Zobaczcie Kochani, 😍 to zdjęcia dla @viva_magazyn z 1999 roku, czyli jeszcze z poprzedniego wieku hahaha 😅 Muszę przyznać, że jak na tamte lata są naprawdę niezłe. Oczywiście zrobił je @tyszka_marcin 😘 – napisała.

Zdjęcia są smaczne i zmysłowe. Justyna wygląda na nich jak milion dolarów. Taka archiwalna sesja to dla fanów piosenkarki prawdziwa gratka! Zostali maksymalnie dopieszczeni!

Zobacz także: WAŻNE słowa ministra o skutkach ubocznych szczepionki! Wyłożył kawę na ławę!

Co na to internauci?

Mam tą sesję w swoim segregatorku! Sztosik!❤️

Pamiętam doskonale👍😝 było w tej Vivie jeszcze zdjęcie z Saszą Domogorowem, po filmie: „Na koniec świata”;) Byłem na nim w nieistniejącym już kinie Wanda, w Krakowie😝👍

Przepięknaa! Zdjęcia są obłędne i jak najbardziej aktualne!

Wspaniała sesja😍☺️

O jeny, to trzecie zdjęcie wymiata❤️❤️❤️

Ogień 🔥

Piękne. Nr 3 zaje…fajne 😍

Wow!!! 🔥

Pan Marcin, jest PONADCZASOWY….😂😂😂

Super 💖💖💖💖Woww 💎

Fot. Instagram
Fot. Instagram

Justyna Steczkowska to piosenkarka, kompozytorka, a także autorka tekstów. Słynie z szerokiej skali głosu, liczącej cztery oktawy. Zagrała też w kilku filmach i serialach oraz przedstawieniach teatralnych.

Stworzyła własną linię ubrań dla dziewczynek.

Zobacz także: Ale SKANDAL! W aptekach sprzedawano TRUJĄCY suplement diety!

Fot. InstagramKomentarze