Justyna Steczkowska została projektantką! Cena jej ubrań zwala z nóg! (FOTO)

Justyna Steczkowska rozpoczęła zupełnie nową działalność.

Steczkowska właśnie pochwaliła się na instagramie swoim nowym projektem – kolekcją ubranek dla dzieci ANIMA by Justyna Steczkowska. Jak twierdzi wokalistka ubrania są jej projektu, zajmowała się także sesjami fotograficznymi. Jedynie szycie zostawiła profesjonalistkom:

 

Kochani, wrzucam Wam tu kilka zdjęć z mojej kolekcji ANIMA by Justyna Steczkowska ☺ Jestem z niej bardzo dumna 😍 Zrobiłam wszytko od początku do końca. Nawet sesje zdjęciowe 😊 Nie siedziałam tylko za maszyną 😄😄😜 To już praca dla prawdziwych profesjonalistek! Moich kochanych krawcowych ❤️

 

Zaskakujące jest to, że choć Justyna ma dwóch synów (Leona i Stanisława), a tylko jedną córkę – Helenę (ur. 2013), to ubrania w kolekcji ANIMA przeznaczone są właśnie dla dziewczynek w wieku do 12 lat.

 

Ubranka są przepiękne i bardzo stylowe, ale ich ceny zwalają z nóg. Stroje zaprojektowane przez Steczkowską są dostępne w ulubionym butiku gwiazd Moliera 2. Na stronie internetowej sklepu, marka Justyny Steczkowskiej jest opisana jako luksusowa:

 

Niemal każdy z fasonów jest w wersji limitowanej. Piękne detale w postaci oryginalnych koronek, ozdobnych haftów, aksamitek, perełek, piór i cekinów to wiodące cechy tej marki. Anima by Justyna Steczkowska to ekskluzywna kolekcja dla wszystkich tych, którzy stawiają na oryginalność i indywidualizm noszonych przez ich pociechy rzeczy.

 

>>>Oto największy kot świata! Zobacz, jak wygląda 15-kilogramowy Omar! (FOTO)

 

Jeśli chodzi o ceny to zaczynają się od ok 300 zł. do ponad 1100 zł. Na przykład za kurteczkę jeansową z aplikacją zapłacimy 1140 zł. a za bordowy płaszczyk z aksamitką 1105 zł.

 

Różowy bezrękawnik dla dziewczynki kosztuje 739 zł.

różowy bezrękawnik – instagram.com/justynasteczkowska/

 

Sukienka z koronki to wydatek 735 zł.

zwiewna sukienka – instagram.com/justynasteczkowska/

 

Płaszczyk dla małej elegantki za 740 zł.

płaszcz dla dziewczynki – instagram.com/justynasteczkowska/

 

Jak widać wokalistka ze swoją marką ANIMA by Justyna Steczkowska chce dotrzeć do gwiazd i celebrytów. Życzymy powodzenia!

 

>>>Blog Kasi Tusk wciąż zyskuje na popularności. Córka Premiera zdradziła, jaki jest jej sekret!

 

fot. instagram.com/justynasteczkowska/

cyt. moliera2Komentarze