Justyna Żyła i Piotr Żyła znowu RAZEM?! Zdradziło ich TO zdjęcie!

Justyna Żyła i Piotr Żyła znowu RAZEM?! Zdradziło ich TO zdjęcie!

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem, które wzbudziło niemałe poruszenie wśród jej fanów. Chodzi o Piotrka Żyłę.

Justyna i Piotr Żyła byli małżeństwem od 2008 roku. Wówczas mogłoby się wydawać, że para jest dla siebie niemalże stworzona. Niestety ich losy potoczyły się inaczej. Piotrek i Justyna rozstali się w 2016 roku. Mają dwójkę dzieci – syna Jakuba i córkę Karolinę. Po rozwodzie relacje pary nie były zbyt dobre. Ze względu na dzieci starali się dojść do porozumienia, jednak skoczek nie mógł znieść publicznego oczerniania go. Po jakimś czasie sprawa ucichła. Oboje zajęli się własnym życiem, jednak nadal łączyła ich kwestia wspólnego wychowania dzieci.

Była partnerka skoczka narciarskiego skrupulatnie prowadzi swój profil na Instagramie. Regularnie dodaje tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Ostatnia fotografia, którą dodała Justyna wzbudziła niemałe poruszenie wśród Instagramowiczów. Fani zaczęli zastanawiać się nad tym czy para do siebie wróciła. Na fotce…

Justyna pokazała przepiękny tort, który zrobiły jej dzieci. Fotografię opatrzyła opisem:

,,Praca zespołowa 💪💪🤪z niewielką pomocą „wyrośniętych krasnoludków „🧝‍♀️🧙‍♀️🧚‍♀️🦹‍♀️🦸‍♀️👩‍🍳Dzieci przygotowały tort dla taty🤗🎂”

Na zdjęciu tortu Justyna oznaczyła Piotrka. 16 stycznia skoczek świętował wówczas swoje 33. urodziny Skoro Justyna postanowiła wykonać dla byłego męża tak cudowne słodkości to czy ich relacje w końcu się poprawiły? A może oboje chcą poprawić je ze względu na dzieci? Fani zaczęli nawet snuć domysły, że być może Justyna i Piotrek wrócą do siebie?

 

ZOBACZ TAKŻE: Lidl WYCOFAŁ znany produkt. Niebezpieczeństwo dla zdrowia.

 

fot. instagramKomentarze