Justyna Żyła pochwaliła się na Instagramie RADOSNĄ NOWINĄ! Co na to fani?

Justyna Żyła jest byłą żoną znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Jakiś czas temu była prowadzącą programu telewizyjnego pt. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” na kanale Active Family. Popularność przyniósł jej również udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Można powiedzieć, że ostatni rok nie był łatwy dla byłej partnerki Piotra Żyły. Rozwód z wieloletnim partnerem życiowym, porażka w programie tanecznym, a także nieprzychylne komentarze widzów z pewnością odbiły piętno na zdrowiu i samopoczuciu pani Justyny. Na pewien czas zrezygnowała ona z show biznesu i postanowiła odpocząć od blasku fleszy. Teraz wraca w wielkim stylu. 

W swoim najnowszym poście na Instagramie, uwielbiająca gotowanie Justyna Żyła, pochwaliła się swoim kolejnym popisowym daniem. Podpisała je jako sushi, jednak były to zwykła tortilla z nadzieniem, pokrojona na kawałki.

Ciekawość internautów wzbudził jednak podpis. Wygląda na to, że w życiu prywatnym Justynie wiedzie się coraz lepiej. Od kilku miesięcy celebrytka daje sygnały świadczące o tym, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Co ciekawe, ostatnio wprost się do tego przyznała za pośrednictwem mediów społecznościowych!

Jak obiecujesz sushi … sąsiadowi 🤭🤔🤔🤔🤔No🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️#sushitime🍣#sasiad#sasiadkazazdrosna#mikołajki#justynazyla#uwazyła – napisała Justyna Żyła w swoim poście na Instagramie. 

Fotografia natychmiast została skomentowana przez inną celebrytkę, Dominikę „Wodziankę” Zasiewską. 

„Justyna jak Ty pięknie wyglądasz” – napisała w swoim komentarzu Dominika „Wodzianka”.

Co odpowiedziała jej Justyna Żyła? Takiego komentarza chyba nikt się nie spodziewał!

„Kochanie, miłość” – wyjaśniła była partnerka Piotra Żyły.

„Rozkwitasz w grudniu”, „Piękna kobietka” – pochwalili Justynę Żyłę inni obserwujący.

Zobacz również: Joanna Krupa WYZNAŁA jak naprawdę mąż traktuje ich DZIECKO!Komentarze