Justyna Żyła wyżywa się w ogrodzie. Chwyciła za męski sprzęt! (Video)

Choć feminizm jest trendem rosnącym w siłę, to nadal są zajęcia uznawane za męskie i damskie. Jednak samotne matki – takie jak Justyna Żyła – muszą same sobie radzić.

Była żona Piotra Żyły – Justyna Żyła przede wszystkim prezentuje się jako dobra, troskliwa mama. Lubi rozpieszczać swoje dzieci, a w szczególności syna – pięknie wyglądającymi posiłkami. Jej drugą pasją jest florystyka. Jak sama pisała:

 

To, że pewnie czuję się w gotowaniu już wiecie, ale kwiaty to moja druga miłość.

 

https://www.instagram.com/justynazyla/

 

Są jednak także mniej przyjemne prace, które trzeba wykonać. W maju Justyna pokazywała jak razem z córką kosi trawę za pomocą traktorka do koszenia.

 

Nie marnujemy czasu kosimy ,ogarniamy ogród 💪czekając z utęsknieniem na ciepłe deszczowe dni 🤩żeby znów odpalić kosiarkę 🤪

 

Teraz po kilkudniowym pobycie z dziećmi nad morzem, Justyna Żyła chwyciła za męski sprzęt. Tym razem chodziło o chaszcze.

 

https://www.instagram.com/justynazyla/

 

Trawa sama się nie skosi. Więc tak jak każdy biorę kosiare i lecę rozprawić się z chaszczami 💪 Nie jest to moje hobby ale co zrobić…
Nie narzekam 🥰zawsze chciałam duży ogród 😳😎
„W babach siła „❤️😎

– napisała.

 

I pokazała jak dzielnie walczy w bujnymi trawami, używając ręcznej kosiarki. Internauci gratulowali jej siły i samowystarczalności.

 

Zobacz też: Kwaśniewska rozbawiła ich do łez! „No tak rozkładać nogi w internetach 😱” [FOTO]

 

video: https://www.instagram.com/justynazyla/

 

 

 Komentarze