Justyna Żyła zdradziła, dlaczego upublicznia sprawy prywatne w Internecie! „Uwierzcie mi, że…”

Justyna Żyła kolejny raz zamieściła na instagramie wpis skierowany do swego byłego męża – skoczka narciarskiego Piotra Żyły.

W połowie lipca 2020 r. Justyna upubliczniła treść obraźliwych względem niej sms-ów, jakie Piotr miał wysyłać do ich córki (Zobacz TUTAJ). Wówczas skoczek zamieścił swoją odpowiedź. Napisał, że ma dość i zaapelował:

 

Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ale ja mam co robić naprawde😘

 

https://www.instagram.com/p/CEHKLSRHEXq/

 

31 lipca sama Justyna zadeklarowała, że nie będzie już komentować zachowania i życia Piotra:

 

Dziękuje za setki pytań , maili oraz wiadomości prywatnych na instagramie dotyczących mojego ex męża ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje wiec oświadczenia nie będzie .
Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły , to dla mnie od lat żadna nowość .
Nie pierwsza i nie ostatnia 😁

 

Tymczasem wczoraj na jej profilu znów pojawił się obszerny wpis dotyczący byłego męża Justyny. Poucza w nim ona Piotra w temacie obowiązków rodzicielskich:

 

posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą .

 

Justyna Żyła dała także do zrozumienia, że Piotr podejmuje działania odwetowe względem dzieci:

 

…za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość .

 

Justyna z dziećmi – https://www.instagram.com/justynazyla/

 

Na koniec zdradziła, dlaczego znów kontaktuje się z Piotrem Żyła za pomocą instagrama:

PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem 🤷‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da 🤦‍♀️

 

Jak sądzicie, czy to naprawdę jedyny sposób komunikacji dorosłych ludzi?

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła bawi się z dziećmi. Przypadkiem pokazała za dużo! (FOTO)Komentarze