Kaczyński: „Duda MUSI być prezydentem” Powiedział, do jakiego stanu chcą doprowadzić Polskę.

Prezes Kaczyński szczerze o Andrzeju Dudzie. Powiedział, co pozwoli osiągnąć reelekcja prezydenta.

-Andrzej Duda musi być prezydentem; to dobry prezydent, to człowiek, który angażuje się w zmiany i je rozumie, potrafi walczyć i walczy twardo – mówił podczas Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak dodał: należy doprowadzić do takiego stanu naszej ojczyzny, Polski, by zmiany zapoczątkowane pięć lat temu były już nie do cofnięcia”.

W dniach 12-14 czerwca trwa XV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. W obliczu pandemii koronawirusa zjazd realizowany jest drogą elektroniczną. W piątkowe popołudnie wziął w nim udział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Mówił on m.in. o nadchodzących wyborach prezydenckich. Jak zaznaczył sprawą  najwyższej wagi jest zwycięstwo Dudy i kontynuacja „naprawy Polski”

 

– By to trwało, by nie wrócił bałagan, to wszystko, co jest związane z rządami naszych politycznych przeciwników – powiedział prezes PiS.

Szef PiS zaznaczył, że walczący o ponowną prezydenturę Andrzej Duda to doskonały człowiek do bycia prezydentem RP.

 

– Andrzej Duda musi być prezydentem; to dobry prezydent, to człowiek, który angażuje się w zmiany i je rozumie. To człowiek, który potrafi walczyć i dzisiaj twardo walczy –  powiedział Kaczyński.
 

Kaczyński dodał, że w Polsce należy doprowadzić do takiego stanu rzeczy, kiedy wprowadzonych zmian nie będzie można już cofnąć.Komentarze