Kamil BEDNAREK zażenował widzów TVP! „Za dużo WYJARAŁEŚ!”

Kamil BEDNAREK zażenował widzów TVP! „Za dużo WYJARAŁEŚ!”

Weekendu płynął nam pod znakiem finałów kilku ważnych i dużych show telewizyjnych. W TVP 2 wyemitowano ostatnio odcinek tej serii The Voice of Poland. Wśród jurorów zasiadał Kamil Bednarek, którego zachowanie nie przypadło do gustu widzom.

Przez cały program Kamil Bednarek zachowywał się co najmniej dziwnie. Prawie każdą swoją wypowiedź kwitował śmiechem, błyszczały mu się oczy, a wypowiedzi innych jurorów co chwila przerywał. Widzowie nie kryli zażenowania i oburzenia jego zachowaniem, bo na profilach programu w internecie zaroiło się od negatywnych komentarzy.

 

ZOBACZ TEŻ: Była Najlepszą Nauczycielką Roku. Po lekcjach zapewniała uczniom bezwstydne „rozrywki”…

 

Niektórzy sugerują, że Kamil Bednarek był pod wpływem środków odurzających. Inni chcieliby jego natychmiastowego zwolnienia. Wielu liczy, że pierwsza edycja, w której Bednarek wziął udział, będzie jego ostatnią. 

 

Żałosne zachowanie Bednarka, który wielokrotnie między wierszami podkreślał, że jest rozczarowany przejściem Darii”

„Kamila poziom w tym odcinku to jakaś tragedia. Za dużo wyjarałeś, „Występ w roli jurora to był dramat. Myślę, że każdy kto oglądał, odczuł to samo. Mam nadzieję, że go w następnej edycji nie będzie

 

– to tylko skromny ułamek z krytyki, która wylała się na głowę muzyka reggae.

 

A Wy oglądaliście finał The Voice? Jak oceniacie zachowanie Kamila Bednarka? czy reszta widzów ma rację? Może oskarżenia są nad wyrost, a widzom po prostu nie przypadł do gustu sposób bycia osoby, którą do tej pory kojarzyli wyłącznie ze sceny, jako wykonawcy, a nie jurora?

 

Warto dodać, że za minioną edycję nie najlepsze oceny zebrała też Margaret, która zdaniem widzów, również nie sprawdziła się w roli jurorki. Kogo więc zobaczymy w kolejnej edycji? Przekonamy się za jakiś czas!

 

foto: screenshot/ tvp vod Komentarze