Kamil Durczok walczy o życie! Choroba zmieniła go nie do poznania…

Kamil Durczok w ostatnich latach przeżył dramatyczny upadek – ze szczytu popularności na samo dno.

Przez wiele lat Kamil Durczok związany był z Telewizją Polską. Pracę w TVP rozpoczął w 1993 r., przechodził przez różne redakcje i oddziały aż do prowadzenia głównych Wiadomości.

Następnie w latach 2006-2015 pracował jako prezenter Faktów w TVN. Zawodowo Durczok był odbierany jako profesjonalny i budzący sympatię dziennikarz.

 

W 2015 roku we Wprost ukazało się kilka artykułów prezentujących Kamila Durczoka jako osobę stosującą mobbing i molestowanie seksualne. W apartamencie wynajmowanym przez dziennikarza miał też być znaleziony „biały proszek”. Po tych doniesieniach TVN zakończył współpracę z Durczokiem.

Wtedy Durczok założył własny portal Silesion, jednak ten projekt nie wypalił i obecnie serwis już nie istnieje. Tymczasem w lipcu 2019 r. dziennikarz pod wpływem alkoholu spowodował wypadek. W międzyczasie wypłynęła jeszcze sprawa weksla podrobionego przez Durczoka. Za spowodowanie wypadku grozi mu do 12 lat więzienia, a za fałszerstwo do 25 lat.

 

Zobacz też: Więzień dostał „pusty” list. Wartość przesyłki to 50 tysięcy złotych!

 

Do tych wszystkich problemów, jakie sciągnął na siebie dziennikarz, dochodzi jeszcze jeden – zdrowie. Durczok już w 2003 roku miał nowotwór. Teraz poinformował o kolejnej chorobie.

Na zdjęciu jakie zamieścił Kamil Durczok jest on bardzo zmieniony. W zasadzie, gdyby nie to, że pojawiło się na jego własnym profilu, można by sądzić, że jest to ktoś inny.

 

zmieniony Kamil Durczok – https://www.facebook.com/durczok.kamil

 

Dziennikarz napisał:

 

Moi Kochani!
Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję. Tymczasem trzymajcie mocno kciuki. Zdrówka!
Wasz kd ✌️💪

 

Pod tym wiele mówiącym wpisem pojawiło się już ponad osiemset komentarzy. Internauci życzą Kamilowi Durczokowi zdrowia, a jedna z osób pięknie nawiązała także, do trudnych spraw:

 

Z kamieni rzucanych pod nogi można spróbować zbudować schody a z kłód tratwę nikt nie obiecywał ze będzie lekko zycie to nie jest pasmo sukcesów żyjemy od porażki do porażki padłeś powstań popraw koronę i za.. suwaj Zdrowia i trochę szczęścia po burzy slonce

 

Polecamy: Donald Tusk zaatakował Andrzeja Dudę. Riposta Prezydenta rozbawiła internautów!

 

Moi Kochani! Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za…

Gepostet von Kamil Durczok am Dienstag, 16. Juni 2020

fot. https://www.facebook.com/durczok.kamilKomentarze