Kamila z „Rolnik szuka żony” ZNALAZŁA MIŁOŚĆ?! Znaczący komentarz uczestniczki!

Czy Kamila z programu „Rolnik szuka żony” znalazła w końcu odpowiedniego partnera? Do tej pory oficjalnie była singielką, ale zamieściła wymowny komentarz, który daje do myślenia.

Udział w programie

Kamila Boś zajmuje się hodowlą pieczarek. Jest młodą i przedsiębiorczą kobietą, która poprzez udział w programie „Rolnik szuka żony” chciała znaleźć odpowiedniego partnera. Kamila otrzymała rekordową liczbę listów. Aż 500 kandydatów postanowiło walczyć o jej względy i napisać listy. Kandydaci zgłosili się dosłownie z całej Polski, a Kamila wydawała się być prawdziwym objawieniem programu. W końcu rolniczka zdecydowała się na kilku kandydatów, a z pośród nich wybrała trzech mężczyzn.

Poszukiwanie miłości

Widzowie komentowali uczestnictwo Kamili Boś w programie. Krytykowali jej sposób rozmowy z kandydatami, fochy i dąsy. Podziwiali mężczyzn za cierpliwość do kapryśnej rolniczki. Obecność Kamili na ekranie wywoływała wiele emocji i sporo krytycznych komentarzy. Rolniczka nie znalazła upragnionej miłości w telewizyjnym hicie. Musiała mierzyć się z hejtem po programie. Przylgnęła do niej łatka rozkapryszonej kobiety. Kamila postanowiła zachować listy, które otrzymała w programie i jeszcze raz je przejrzeć. Po zakończeniu programu przez krótki czas się spotykała. Mówiła:

Przez miesiąc się z kimś spotykałam. To była bardzo krótka znajomość. Znaliśmy się już wcześniej. Po nagraniach byłam troszeczkę przybita, że się nie udało. Czułam presję, że ona na pewno nie wybierze, bo idzie dla sławy. Czułam, że zawiodłam siebie i innych, bo mi się nie udało. To było przytłaczające. Tym bardziej, że w dwóch kandydatach pokładałam nadzieję.

Walentynki rolniczki

Z okazji Walentynek Kamila Boś złożyła życzenia swoim fanom w mediach społecznościowych. Rolniczka napisała:

Pięknych Walentynek…by kochać i być kochanym…

Jeden z fanów zdziwił się, że singielka świętuje dzień zakochanych. Kamila odpowiedziała:

Widocznie mało wiesz

Czy rolniczka znalazła w końcu upragnioną miłość? Wiele na to wskazuje.

Źródło: Plejada

Zdjęcie: Facebook/ Rolnik szuka żony

 Komentarze