Tragedia w rodzinie Kim Kardashian! SZOKUJĄCE DONIESIENIA!

Od dawna wiadomo, że związek Kim i Kanye’go jest przepełniony emocjami, które przeżywa cały świat. Od dawna słyszymy, że chcą się rozwieść, jednak nigdy do tego nie doszło. TYM RAZEM JUŻ NIE MA ODWROTU!

Znane media podają, że ich związek jest na tak poważnym etapie kryzysu, że tego związku nie da się uratować. Kim zatrudniła już prawniczkę celebrytów i będzie dochodzić swoich praw. Ale co tak właściwie się stało?

Dla nas para Kardashian-West jest najgorętszą i najpiękniejszą parą w show-biznesie. Kim i Kanye mają razem czwórkę dzieci: Chicago, Psalm, North, Saint. Ostatnio zaniepokoiły fanów wpisy rapera w mediach społecznościowych, w których wyznał, że chce porzucić Kim i najprawdopodobniej go zdradziła. Kim też uważa, że Kanye nie jest święty i ma dość jego wybryków, dlatego już zatrudniła prawniczkę gwiazd.

Jak relacjonuje Page Six źródłem problemu i rozstania jest dom, w którym mieszka małżeństwo wraz z dziećmi. Kim chce, aby Kanye przepisał jej dom ze względu na dzieci – w końcu tam się wychowały. Jak wiemy, ziemia należy do Kim, lecz sam dom należy do Kany’ego, a razem włożyli ogrom pieniędzy, aby spełnić marzenie o idealnym domu.

Kim Kardashian przestała nosić obrączkę, a Kanye West wyjechał na Boże Narodzenie na swoje ranczo. Para przechodzi bardzo ciężkie chwile i z pewnością nie jest im łatwo. Kim przez lata miała na uwadze zdrowie psychiczne rapera, jednak tym razem uznała, że czas to zakończyć.

Fot. pinterest.com

Myślicie, że rzeczywiście się rozwodzą? A może tylko chcą podsycić szum w mediach? Tego z pewnością dowiemy się niebawem, jednak wszystko wskazuje na to, że sprawa jest poważna.

Źródło: oprac. własne

Zobacz także: SZOKUJĄCE ustalenia naukowców w sprawie koronawirusa! Chodzi o ODPRONOŚĆ!

Komentarze