Karmiąc piersią ZAUWAŻYŁA NIEPOKOJĄCE OBJAWY! Kilka dni później dowiedziała się, że…

Karmiąc piersią ZAUWAŻYŁA NIEPOKOJĄCE OBJAWY! Kilka dni później dowiedziała się, że jest poważnie chora. Obecnie 34-letnia kobieta wymaga specjalistycznego leczenia. 

34-letnia Magda pochodzi z Ełku, mieszka w Olsztynie. Z wykształcenia jest pedagogiem. Dotychczas pracowała jako nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego. Wielokrotnie miała okazję pracować z bardzo chorymi dziećmi. Nigdy nie przypuszczała, że choroba spotka także ją. 

W 2018 roku nauczycielkę spotkało ogromne szczęście. Na świat przyszła jej ukochana, druga już córeczka Matylda. Problemy pojawiły się z początkiem kolejnego roku.

W marcu 2019 Magda zauważyła niepokojące objawy w trakcie karmienia piersią. Po wstępnej błędnej diagnozie, usłyszała od lekarzy rozpoznanie: trójujemny rak piersi. Zaawansowany. Znamiona przerzutów do pachy, węzłów podobojczykowych i płuc

Lekarze na konsylium nie mieli zbyt wiele do zaoferowania oprócz chemii. Dowiedzieliśmy się, że u tak młodych osób ten nowotwór rozwija się szybko i nieprzewidywalnie. Faktycznie, postęp choroby w trakcie kilkumiesięcznej diagnostyki był straszny. Rak powiększył się do takich rozmiarów, że zajął niemal całą pierś. 

Magda natychmiast podjęła leczenie. Jest po 3 „czerwonej” chemii, przed nią jeszcze jedna, potem 12 kolejnych tzw. białych.  Przed nią mastektomia, potem radioterapia. Trzyma się dzielnie, ale nie chcemy by była zdana tylko na to, co oferuje refundowane leczenie. Tym bardziej, że nie mamy jeszcze dowodów, że ono powstrzyma chorobę – przyznają bliscy Magdy.

Rodzina i przyjaciele proszą o wsparcie. Zorganizowali specjalną zbiórkę pieniędzy. Zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na terapię autoimmunologiczną. W przypadku choroby Magdy terapia ta nie jest w Polsce refundowana. Warto zaznaczyć, że leczenie immunologiczne jest bardzo kosztowne. 

Będziemy walczyć i próbować wszystkiego, żeby Magda miała siłę i zdrowie, by zajmować się córeczkami. Prosimy wesprzyjcie jej walkę i pomóżcie jej wygrać – dodaje bratowa 34-latki. 

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ—–> https://pomagam.pl/brylgh47

 

Źródło, zdjęcie: Pomagam.pl

Zobacz również: Zobacz, co ta choroba robi z jej ciałem! Modelka cierpi na…

 Komentarze