Kasia Cerekwicka szuka kota! Zaginął kot Jacuś!

Kasia Cerekwicka to autorka takich hitów jak Na kolana, Zostań, Nie ma nic, czy Bez Ciebie.

Pomimo niewątpliwej popularności, Kasia Cerekwicka raczej stroni od mediów. A na swoim instagamie bynajmniej nie „spamuje” doniesieniami na temat swojego życia prywatnego.

 

Teraz jednak zrobiła wyjątek. A wszystko dla zaprzyjaźnionego kocura.

Kot Jacuś był „w gościach” w miasteczku Wilga ok, 60 kilometrów od Warszawy, dlatego raczej nie ma co liczyć, że wróci sam do domu. Jak pisze Kasia:

 

Kochani mojej przyjaciółce Izabela Ziółek zaginął kot.Znam kota osobiście, bo nikt tak nie ugniata jak JACUŚ!!

Jest to szary kotek brytyjski. Stało się to 10.07 br. w okolicach miasteczka Wilga 60km od W-wy, a konkretnie w lesie, we wsi MALINÓWKA, OSTRYBÓR (powiat garwoliński).Możliwe, że ktoś się nim zaopiekował (ponieważ są tam liczne działki) i przewiózł w jakieś inne miejsce❗KOT był tam tylko „GOŚCIEM”, dlatego sam nie trafi do domu, choć jest kotem wychodzącym, jest dość płochliwy, ale łagodny i niestety dość schorowany😔.Przez przebytą 3 lata temu operację wyszycia cewki moczowej może być brany za kotkę! Ma też chorobę serca..💔

 

Jak wygląda zaginiony?

 

Jest jak na kota brytyjskiego bardzo duży i wydaje się grubszy,bo ma krępą budowę ciała, dość małe uszka i jest bardzo pyzaty. Ma też bardzo niski, donośny głos.

 

Tak wygląda zaginiony kot – https://www.instagram.com/kasia_cere/

 

Kasia Cerekwicka podaje numery telefonów, pod które mogą dzwonić osoby, które widziały lub znalazły zwierzaka. Kusi też nagrodą:

Jeśli ktokolwiek GO widział to BŁAGAM 🙏❤ o kontakt pod nr.505999245 lub 662995662. JACUŚ POSIADA MIKROCZIP, łatwo to sprawdzić u lekarza weterynarii‼
Dla znalazcy NAGRODA!!! 🎁

A JA DORZUCĘ MOJĄ NOWĄ PŁYTĘ I AUTOGRAF!

 

Jeśli widzieliście Jacusia, dajcie znać!

Polecamy: Oto największy kot świata! Zobacz, jak wygląda 15-kilogramowy Omar! (FOTO)Komentarze