Cichopek i Kurzajewski udzielili pierwszego, wspólnego wywiadu. Odważne słowa prezentera!

Nazwiska Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączone były ze sobą już od marca 2022 r. gdy prezenterka ogłosiła swoje rozstanie z Marcinem Hakielem.

Do tej pory jednak Cichopek i Kurzajewski konsekwentnie zaprzeczali, jakoby łączyło coś ich więcej niż praca. Wczoraj jednak potwierdzili swój związek, a dziś udzielili pierwszego wywiadu.

 

screen – https://pytanienasniadanie.tvp.pl/63806806/czerwony-dywan-8102022-cz2

 

7 października Katarzyna Cichopek obchodziło swoje 40 urodziny z z tej okazji wybrała się do Jerozolimy. Jak się jednak okazało, nie była sama, bo towarzyszył jej Maciej Kurzajewski.

Wczoraj wieczorem na ich profilach pojawiło się potwierdzenie ich związku. Pod wspólnym zdjęciem czytamy:

 

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela 💋

 

Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą! ❤

 

Dziś para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. W trakcie programu „Pytanie na Śniadanie” Ida Nowakowska połączyła się z zakochanymi.

 

Jest to czas powrotu do przeszłości, zamknięcia pewnego rozdziału i co najważniejsze, otworzenia nowego rozdziału!

– mówiła rozpromieniona Cichopek.

 

Maciej Kurzajewski również nawiązał do podróży:

 

U nas bardzo dobrze! Ja się bardzo cieszę, że mogę Kasi w tej wyjątkowej podróży towarzyszyć, bo to jest rzeczywiście coś wyjątkowego… [Kasia- przyp. red.] Wygląda i sprawia wrażenie, że jest szczęśliwa i mam nadzieję, że faktycznie tak jest.

 

Dalej jednak zdobył się na odważne wyznanie. Zwykle bowiem, nie mówi się tak chętnie o miłości. Tymczasem prezenter stwierdził:

 

U nas ta miłość pojawia się na każdym kroku, czy to w Izraelu czy to w Ziemi Świętej w Autonomii Palestyńskiej. Każde z tych miejsc, przywodzi na myśl słowo miłość. I to jest chyba najpiękniejsze i też ciekawość świata. To NASZE podróżowanie wynika z naszej wspólnej ciekawości świata (…)

 

Cudownie jest poznawać miejsca nowe, odkrywać te które znamy na nowo, kiedy to robi się z kimś, kogo się kocha, a kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie, to to jest najszczęśliwszy czas.

 

Odnosząc się do krytyki ich związku i budowania szczęścia „na krzywdzie innych”, Kurzajewski stwierdził, że „nikt za nas życia nie przeżyje”.

 

Cała rozmowa na stronie „Pytania na Śniadanie”.

 

Komentarze