Kasia Dziurska w kostiumie. Ups… coś tam jej wyszło! (FOTO)

Kasia Dziurska jest absolwentką kierunku Turystyka i rekreacja w dwóch specjalnościach: trener personalny i instruktor fitness.

Trenerka jest mistrzynią fitnessu – zajęła II miejsce w Arnold Classic Europe, I miejsce w Fitness Figure Classic. Kasia Dziurska (32 l.) jest też Mistrzynią Europy Bikini Fitness.

Największą popularność zyskała dzięki telewizji. W 2018 r wystąpiła w programie Dancing with the Stars (Polsat), gdzie jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański. W 2019 r. razem ze swoim narzeczonym Emilianem Gankowskim była uczestniczką programu Dance Dance Dance (TVP2).

Ponadto Kasia i Emilian prowadzą własną firmę oferującą plan diet i treningów.

 

Kasia jest bardzo popularna na instagramie, bo obserwuje ją już 423 tys. internautów. Z tego względu często pojawiają się posty reklamowe – w szczególności dotyczące odżywek dla sportowców, odzieży sportowej czy kostiumów kąpielowych.

Tym razem Dziurska chciała promować własną firmę i napisała:

 

#checkform 😈
Gotowa do lata a Wy?
www.slimprojekt.pl
Kompleksowa opieka dietetyczno treningowa

 

Postowi towarzyszą zdjęcia Kasi w bardzo wyciętym bikini. Widać oczywiście fantastyczną figurę trenerki. Jednak zdjęcia w kostiumie zawsze są dosyć ryzykowne – czasem widać na nich, to co miało być zakryte.

 

Tak też stało się w tym przypadku. Zdjęć Kasi Dziurskiej w kostiumie kąpielowym jest aż dziesięć. A na jednym z nich chyba widać trochę za dużo… 🙂

 

Polecamy: Jako dwulatka została modelką. Jak teraz wygląda Aira Marie?

 

Kasia w kostiumie – www.instagram.com/kasia_dziurska/
coś tam wyszło – www.instagram.com/kasia_dziurska/


Komentarze