Kasia DZIURSKA zdradziła swój SPOSÓB na jesienną CHANDRĘ!

Kasia DZIURSKA zdradziła swój SPOSÓB na jesienną CHANDRĘ!

Kasia Dziurska to Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic oraz Mistrzyni Europy Bikini Fitness.

Do tego Dziurska jest wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft. Jednym słowem Kasia jest utytułowaną fitenską, ma też konkretne wykształcenie w tej dziedzinie, bo ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu ze specjalizacją trener personalny i instruktor fitness.

 

Zawodowe endorfiny

Powszechnie wiadomo, że aktywność fizyczna wyzwala endorfiny czyli hormony szczęścia. Więc już co do zasady, Kasia Dziurska powinna być osobą pozytywną. I z pewnością tak jest, co można było obserwować podczas jej występów w telewizji.

 

Uśmiech w TV

Trenerka bowiem brała udział w programach telewizyjnych. Brała udział w  formatach tanecznych takich jak: Dancing with the Stars, Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance. Dodatkowo Kasia pojawia się w programach śniadaniowych – Pytanie na Śniadanie, Dzień Dobry TVN – jako ekspert w dziedzinie fitnessu.

 

Emocje i chandra

Także podczas tych występów mogliśmy zaobserwować wielką emocjonalność Kasi Dziurskiej. Tym samym można się domyślić, że prywatnie ją także dotykają jesienne smutki. Pewnie dlatego postanowiła się podzielić z fanami swoim sposobem na chandrę. Na Instagramie napisała:

 

„Chcecie poznać mój sposób na jesienną chandrę ? 😈
Uśmiech! Uśmiech! I jeszcze raz uśmiech 😄 nawet forma się poprawia od tego uśmiechu! 😆Miłego dnia ❤️”

 

Jak widać, sposób Kasi Dziurskiej jest bardzo prosty i każdy z nas może go stosować na co dzień 🙂

Zobacz też: CHODAKOWSKA pokazała swoją LODÓWKĘ! Jej ZAWARTOŚĆ szokuje! [FOTO]

 

 

fot. instagram.com/kasia_dziurska/Komentarze