Kasia Glinka na hiszpańskiej plaży. Cały efekt zepsuły jej… (FOTO)

Katarzyna Glinka razem z rodziną przebywa w Hiszpanii. Aktorka „Barw Szczęścia” wyjechała tam 7 grudnia.

Ponieważ pogoda dopisuje, więc Kasia Glinka korzysta ze słońca i plaży. Jednak pewna internautka zwróciła aktorce uwagę. Zdaniem kobiety Katarzyna, w jej wieku (43 lata) nie powinna pokazywać się publicznie w kostiumie. W odpowiedzi Glinka podzieliła się refleksją na temat akceptacji własnego ciała.

 

Kiedy byłam po 30-stce wstydziłam się wejść na scenę w bieliźnie🤭🙈 pamiętam ze błagałam reżysera, żeby pozwolił mi założyć majtki, w których będę miała przedłużone nogawki 😂😂😂 potwornie się wstydziłam i bałam oceny. Dzisiaj już mnie to nie rusza. Im jestem starsza tym mniej przejmuję się tym co powiedzą inni. – napisała aktorka.

 

w Hiszpanii – https://www.instagram.com/katarzynaglinka/

 

Zwróciła się też do mądralińskiej internautki:

 

Wiem też, ze najczęściej krytykują Ci, którzy mają sami ogromne lęki, kompleksy, hamulce i ograniczenia 😳😳😳 Dlatego tej Pani, która na priv napisała mi, ze nie przystoi tak Matce małego dziecka w stroju się pokazywać publicznie odpisuję- to są Pani ograniczenia. Polecam nad nimi popracować będzie Pani miała więcej luzu dla samej siebie. Będzie nam wszystkim lepiej na świecie. 😉😉😉

 

Fani Kasi Glinki w pełni zgodzili się z jej stanowiskiem. Skomplementowali też świetną figurę. Uznali, że z takim wyglądem właśnie powinna się pokazywać w bikini. Jednak pomimo tych zachwytów, uwagę zwrócili na… toporne buty Kasi!

 

Super fota i piękne ciało. Jedno co mi się nie podoba, to te buty 😁

 

Nie powinna się Pani wstydzić takiej figury ale nie w tych butach 👏👏👏👏👏

 

takie buty do bikini? – https://www.instagram.com/katarzynaglinka/

 

A może zdaniem Kasi to odpowiednie obuwie na plażę…?

 

>>>Ledwo ubrana Gosia Andrzejewicz. Pokazała się „w subtelnym, kobiecym wydaniu”! (FOTO)Komentarze