Kasia Skrzynecka podała RADOSNĄ wiadomość! Fani nie szczędzili jej GRATULACJI!

Kasia Skrzynecka podała bardzo radosną wiadomość! Fani nie szczędzili jej gratulacji! Co się stało? O co chodzi?

Okazuje się, że Kasia ma nową, stałą pracę. Miała zagrać w serialu „Na dobre i na złe” tylko epizod, ale… zatrudniono ją na dłużej! To dla aktorki genialna wiadomość, którą natychmiast podzieliła się z fanami.

Środy to kolejne odcinki @nadobreinazle.official 📺 Serdecznie dziękuję wszystkim Sympatykom tego serialu, że tak życzliwie opowiedzieli się za postacią Doktor Aliny Fisher. Wszystko wskazywało na to, że kilkumiesięczny epizod Pani Doktor w serialowym szpitalu w Leśnej Górze zakończy się właśnie dziś… powrotem do USA. Póki co – zaskakujący bieg zdarzeń pokierował inaczej 😉 Telewidzowie polubili Alinę, Państwo Scenarzyści nadal dają życie tej miłej Doktor, którą sama bardzo polubiłam 👍 DOKTOR ALINA ZOSTAJE W POLSCE 🎥🎬📺😉 Póki co 😉 Fajnie. Cieszę się 👍 – napisała.

Dla aktorów pandemia jest trudnym czasem. Mają niewiele ról. Teatry działają w ograniczonym zakresie. Nie produkuje się tylu filmów. Dlatego stała rola w serialu jest dla Kasi wybawieniem. Co prawda jest jeszcze jurorką w „Twoja twarz brzmi znajomo”, ale każdy grosz się przyda.

Fani gratulowali swojej idolce.

Co na to internauci?

Cudnie !!!! Naprawdę uwielbiam ten serial ❤️❤️❤️❤️ super rola Kasiu 😍

Ja też się cieszę, że została Pani postać w serialu… Ale najbardziej mnie rajcują Pani okulary, są ekstra… Ma ich Pani tam kilka par? 😍😍😍

Oglądam serial od 1999 roku. Wielokrotnie obejrzałem wszystkie odcinki (te starsze naprawdę wielo-, wielokrotnie – a i te nowsze parę razy). Serial się bardzo przez te lata zmienił, obsada wymieniła się właściwie kilkukrotnie. Pani postać jest najlepszym, co się serialowi mogło przydarzyć. Esencja starego „Na dobre i na złe” sprzed 15-20 lat. Dziękuję ❤️

PS Epizod z 2001 (85 odcinek!) w roli „też żony” bohatera granego przez Pana Jana Machulskiego i w towarzystwie m. in. Pani Ewy Sałackiej też był świetny! Wkradła się nutka nostalgii, bo Pana Jana i Pani Ewy z nami nie ma, a komentarz miał być radosny i entuzjastyczny, ale mam nadzieję, że będzie to wybaczone.

Jest Pani najpiękniejszą kobietą na świecie.

Fot. Instagram

Zobacz także: TRAGEDIA w rodzinie Komorowskich! Wszyscy pogrążyli się w ŻAŁOBIE!

Kasia może już odetchnąć. Ma stabilną pracę i wsparcie ze strony fanów. Czego chcieć więcej?

Fot. InstagramKomentarze