Kasia Skrzynecka przeszła metamorfozę na bogato. Fan komentuje: Czuć piniądz! (FOTO)

Kasia Skrzynecka to jedna z nielicznych gwiazd, które szczerze mówiły o swojej trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa.

Aktorka, wokalistka i jurorka programu Twoja twarz brzmi znajomo nie tylko musiała zrezygnować z corocznego wyjazdu do ukochanej Grecji. Skrzynecka przyznała, że trudny czas zmuszona była przeżyć za tzw. postojowe czyli niewiele ponad 2 tysiące złotych.

 

To wtedy Kasia zniknęła z social mediów i pandemiczny czas postanowiła wykorzystać na życie rodzinne. W końcu na co dzień, gdy żyjemy w pędzie, nie ma możliwości na spokojne bycie razem.

 

Teraz Kasia Skrzynecka z radością wróciła do pracy:

 

Powrót do pracy 👍👍👍🎶 wytęskniony po ponad 4 miesiącach izolacji i „hibernacji” @twojatwarzbrzmiznajomo powracamy do realizacji i kontynuacji przerwanej pandemią 13 Edycji programu 👍👍👍🎶💙 Tęskniliśmy 🌞 Od września emisja NOWYCH odcinków 👍🎶

 

Poza polsatowskim show, Katarzyna gra jeszcze w filmie Kogel Mogel 4. Aktorka właśnie podzieliła się swoją niezwykłą metamorfozą. Na zdjęciach ma ogromne rzęsy, a do tego tonę biżuterii:

 

MARLENKA WOLAŃSKA żona PIOTRUSIA @maciej_zakoscielny , otulona w złoto, lamparty i jakby luksusowy nowobogacki kicz 😉 POWRACA 💋💎💍 przypuszczając zmasowany atak MEGA RZĘS 😀

 

Skrzynecka bardzo rozbawiła internautów swoim aktualnym lookiem. Jedna z fanek napisała:

 

Czuć piniądz 🙈😉😍

 

Inni jej wtórowali:

 

Jakby luksusowo 👏👏👏👏🙌❤️

 

Jest moc 🤩 jak się kokieteryjnie trzepocze takimi rzęsami , to można zmienić cyrkulację powietrza w pomieszczeniu 😂

 

Uff…A ja myślałam, że Pani tak na poważnie w tym looku 😊

 

Skrzynecka Skrzynecką… ale niektóre panie chodzą tak na co dzień!

rzęsy czy wachlarze? https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/
bizuterii nigdy za wiele! – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

 

 Komentarze