Kasia Skrzynecka zniknęła z social mediów! Wiemy, CO się stało!

Kasia Skrzynecka zniknęła z social mediów! Wiemy, CO się stało!

W czasach pandemii życie towarzyskie i aktywność gwiazd przeniosła się do social mediów.

Sławni chętnie korzystają z social mediów organizując czaty, spotkania na lajfie czy „domówki”. Wspomnieć tu można chociażby domówki u Dowborów, czy rozmowy Krzysztofa Ibisza.

 

Także Kasia Skrzynecka – aktorka i wokalistka – regularnie publikowała zdjęcia czy nagrania wykreowanej przez siebie postaci, czyli Starej Flądry.

W ostatnim czasie w rodzinie Katarzyny miało miejsce przykre zdarzenie >>>Zmarł bliski Katarzyny Skrzyneckiej. 

 

Jednak to nie to jest powodem zniknięcia Kasi z social mediów. Jeszcze tydzień temu zamieściła nieco smutny post, dotyczący utraty pracy:

 

na przymusowym „wolnym”, kalendarze pracy zapisane mają [my – przyp. red.] od marca drobnym maczkiem dzień po dniu…. 😉😒 ale wszędzie z dopiskiem: „spektakl odwołany” „skreślone” „nieczynne” 😪 Ech… taki czas… OBYŚMY TYLKO ZDROWI BYLI 👍🍀🍀🍀 czego i sobie i Wam ŻYCZĘ 🌞

 

Po tym wpisie Kasia znikła z instagrama na cały tydzień. A dla gwiazd jest to długi czas, bo zwykle publikują co najmniej jeden post dziennie. Teraz Skrzynecka zdradziła, co się stało.

 

Aktorka przyznała, że zwyczajnie postanowiła oddać się życiu rodzinnemu. Gwiazda prawdopodobnie nie ma nastroju na uczestniczenie w życiu on-line. I tak tłumaczy się przed fanami:

 

Nie gniewajcie się na mnie, że nie odwiedzam live’ów, nie podejmuję codzień napływających Challengów. Trzeba do tego czuć powołanie, mieć na to czas i wenę. Podziwiam Was i wspieram 👍👍👍🌷👏💝

 

Kasia Skrzynecka zapewnia, że pomimo trudnej sytuacji, stara się cieszyć tym, co ma, czyli rodziną:

 

Delektuję się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż za mało czasu 🥰👍🍀🌞 Zawsze będę bajeczną optymistką, mistrzynią znajdowania dobrych stron nawet w trudnych sytuacjach. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W ZDROWIU Z RODZINĄ 💞💞 i nie czuję zewu, by codzień transmitować się w media z domowego tarasu lub dużego pokoju 😉 Nie miejcie mi tego za złe 🍀

 

Na koniec aktorka poinformowała, że także w czerwcu odwołane są wszystkie spektakle. Czeka więc na powrót na scenę i do nagrań polsatowskiego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

 

Życzymy Kasi wszystkiego dobrego, a przy okazji przypominamy jej świetne nagranie. W tym odcinku Stara Flądra radzi, jak używać tarczy antykryzysowej!

 

https://www.instagram.com/p/CAGXuxiFzQb/

 

fot. https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/Komentarze