Kasia Tusk w drugiej ciąży? Jest oficjalny komentarz córki Donalda Tuska!

Już wiosną tego roku pojawiły się domysły, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży.

W kwietniu blogerka pokazała zdjęcie posiłku, a uważne fanki wypatrzyły, że Kasia Tusk nie pije wina tylko wodę. Następnie w pierwszych dniach września uwagę zwróciła sukienka z obniżonym stanem. Taki fason jest popularny wśród ciężarnych, bo maskuje ciążowy brzuszek.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

Sama zainteresowana do tej pory nie potwierdzała i nie zaprzeczała. Jednak blogerka z mężem – Stanisławem Cudny ma już córkę Lilianę. Dziewczynka urodziła się w styczniu 2018 r. więc ma już trzy latka. Można więc sądzić, że to dobry moment na drugie dziecko.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

W najnowszym wpisie na swoim blogu Kasia Tusk pokazała zdjęcia z wyjazdu do Toskanii. Na fotografiach widzimy ją w białej sukience, która wcześniej dostępna była tylko w czarnym kolorze.

Tak naprawdę już zdjęcia mówią same za siebie, bo blogerka ma wyraźnie zmienioną figurę. Jednak dodatkowo w swoim wpisie potwierdziła, że jest w ciąży!

 

W przypadku bieli większość sukienek dostępnych w sklepach prześwituje. Zależy nam na tym aby projekty były idealne, więc trzeba było doszyć drugą warstwę materiału, ale zrobić to na tyle sprytnie, aby nie zmieniało to w żaden sposób fasonu sukienki. Oczywiście – ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki 😉

– napisała.

 

Tak więc córka Donalda Tuska spodziewa się drugiego dziecka. Jednak swoim wzajem nie podała szczegółów. Nie wiadomo więc, w którym jest miesiącu, ani jakiej płci jest maluszek.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/
https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/


Komentarze