Kasia z „13 Posterunku” właśnie została…

Aleksandra Woźniak to dla większości Kasia z „13 posterunku”. Serialowa partnerka Cezarego Pazury porzuciła karierę aktorską. Ostatnio okazało się, że została…

 

Aleksandra Woźniak jest z wykształcenia filologiem języka niemiecka. 44-letnia już kobieta zrezygnowała dawno ze studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej na rzecz właśnie germanistyki. Choć od momentu popularnego sitcomu minęło już sporo czasu to Ola Woźniak jest znana przede wszystkim jako Kasia z „13 posterunku”.

 

Jak wyglądała kariera Aleksandry Woźniak? Przed porzuceniem aktorstwa pojawiała się w takich produkcjach jak: „Daleko od noszy”, „Złotopolscy”, „Linia życia”, „Barwy szczęścia”, „Miodowe lata”, „Klan”. Ale jak sama przyznaje roli w „13 posterunku” ją bardzo zaszufladkowała. Ta rola życia nie przyniosła jej kolejnych propozycji serialowych i filmowych. Wspomina, że był to początek końca jej dobrze zapowiadającej się kariery aktorskiej. Porzuciła więc aktorstwo i niedawno Aleksandra Woźniak zmieniła zawód! Na jaki?

 

Aktorka się gruntownie się przebranżowiła i postanowiła zostać psychoterapeutką. Otworzyła nawet w Gdańsku, gdzie mieszka, swój pierwszy gabinet psychologiczny, gdzie przyjmuje już swoich pierwszych klientów. Na swoim profilu na Facebooku pisze: „Rola terapeuty to najwspanialsza rola w jaką mi przyszło w życiu się wcielać (oprócz roli matki, oczywiście). Zapraszam do mojego gabinetu w Gdańsku”

 

Aleksandra Wóźniak
Facebook

 

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk będzie miał NAJWIĘKSZĄ emeryturę w Polsce?!

 

Rozwój gabinetu i popularność jaką dały jej seriale spowodował, że musiała poszerzyć swoją ofertę. Przyjmuje również online! Terapię można zaliczyć przez Skype’a! Za 50 minut wizyty (bezpośredniej i internetowej) Ola Woźniak inkasuje 100zł. Naturalnie można płacić kartą – o czym informuje w swoim mediach społecznościowych. Życzymy powodzenia i rozwijającej się kariery w psychologii!

 

Źródło: Facebook oraz PudelekKomentarze