Udręka Katarzyny Figura! Aktorka od 7 lat nie może…

Kasia Figura najbardziej znana jest z ról w filmach: Pociąg do Hollywood, Kingsajz, Zurek, Kiler i wiele innych.

Od 2013 roku Katarzyna Figura (58 l.) występuje w Teatrze Wybrzeże i jest wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Związane jest to z przeprowadzką do Gdyni.

Wcześniej aktorka mieszkała w Warszawie, jednak w 2012 roku zdecydowała się ujawnić dramatyczną prawdę na temat swojego małżeństwa. Jak przyznała w jednym z wywiadów, jej związek z amerykańskim producentem filmowym – Kai Schoenhals:

 

To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie*

 

W końcu Katarzyna Figura zaczęła się bać nie tylko o siebie, ale też o zdrowie i życie swoich dwóch córek Koko (ur. 2002) i Kaszmir (ur. 2005). Wtedy to podjęła decyzję o opuszczeniu stolicy. Podczas wycieczki do Gdyni, Kaszmir miała powiedzieć:

 

Mamusiu tu jest tak ładnie, musimy się tu przeprowadzić!

 

I tak też się stało, bo Katarzyna Figura chciała zamieszkać jak najdalej od męża. Nad morzem udało jej się na nowo ułożyć swoje życie zawodowe, także jej córki odżyły.

 

>>>Beata Kozidrak rozwaliła system! Zobacz VIDEO „Blond królowej Covid nie ruszy”!

 

Mimo to nad rodziną aktorki nadal jest cień. Katarzyna Figura jest już udręczona swoją sytuacją, ponieważ od 7 lat nie może uzyskać rozwodu z Kai Schoenhalsem.

 

Pozew o rozwód złożyła już w 2013 roku, jednak do tej pory nie zapadł wyrok w tej sprawie. Nieoficjalnie wiadomo, że para toczy spór o sprawy majątkowe i opiekę nad dziećmi.

Bieżący termin rozprawy został wyznaczony na 28 kwietnia 2020 r., jednak z powodu epidemii koronawirusa posiedzenie nie odbyło się.

Jak widać, z pozoru prosta rozprawa, jaką jest sprawa rozwodowa, także może ciągnąć się latami. Z pewnością koszty psychiczne takiego przeciągania, dla Kasi Figura i jej córek są ogromne.

 

>>>Jak objawia się stalking? I jak sobie z nim radzić?

 

fot. https://www.facebook.com/newseria.lifestyle

cyt. viva.plKomentarze