Katarzyna Oldenburg zaginęła. Dlaczego zostawiła klucze?

Katarzyna Oldenburg z z miejscowości Debrzno w województwie pomorskim, ostatni raz widziana była 13 czerwca 2024 r.

Tego dnia 32-latka zachowywała się bardzo niepokojąco. Rodzina obawia się o jej życie.

 

https://www.facebook.com/krzysztof.knyba.7

 

Katarzyna Oldenburg zaginęła

Feralnego dnia kobieta wydawała się przygnębiona. Jej partner zajął się dziećmi, synka odprowadził do przedszkola, a córkę oddał po opiekę jego własnej mamy. Następnie poszedł do pracy.

 

Niedługo później pan Krzysztof dostał telefon od cioci Kasi, u której zjawiła się 32-latka. Młoda kobieta zachowywała się niepokojąco. Chciała zostawić klucze do domu. Ciocia 32-latki poprosiła ją, by wróciła do domu. Tam jednak Kasia nie wróciła. Partner młodej kobiety zwolnił się z pracy. Nigdzie już jednak nie zastał ukochanej*

– informuje Fakt.

 

Chęć pozostawienia kluczy wydaje się być znacząca. Tak jakby kobieta chciała zadbać o to, by partner czy ciocia nie mieli problemu z wejściem do mieszkania gdy… gdy ona sama zniknie?

 

Kasia Oldenburg nie miała także telefonu, więc trudno ją zlokalizować za pomocą sygnału. Pozostaje tylko monitoring i jak podaje Policja: „o godz. 8.57 kobieta robiła zakupy w sklepie Groszek przy ul. Ogrodowej 4 w Debrznie. Jest to ostatnie miejsce, gdzie zarejestrował ją monitoring”.

 

Poszukiwania Katarzyny Oldenburg

Poza działaniami policji, partner kobiety na własną rękę prowadzi poszukiwania. Krzysztof Knyba na facebooku prosił o pomoc w akcji poszukiwawczej:

 

Na sobotę(29.06)zaplanowaliśmy wspólne przeszukanie terenu… Planowany czas zbiórki to godzina 10:00 w Debrznie na głównym rynku przy fontannie . Proszę aby każdy uczestniczący w poszukiwaniach zabrał ze sobą naładowany telefon , wygodne obuwie umożliwiające przejście po ciężkich terenach, oraz zapas wody. Może mam w znajomych dobra dusze która zna się na przeszukiwaniu trudnych terenów bagiennych?

 

Wczoraj (29.06.2024) kilkanaście osób szukało zaginionej w lesie i na bagnach na terenie rezerwatu w Debrznie. Jak na razie jednak nie odnaleziono kobiety.

 

Tuż przed śmiercią Natalia z Gortatowa zamieściła film. Prorocze nagranie?

 

Jej życie może być zagrożone!

Jak napisał partner kobiety:

 

Bardzo mi zależy aby Kasia odnalazła się jak najszybciej.. Katarzyna musi zażywać lekarstwa i być pod stałą kontrolą lekarza gdyż choruje na poważną depresję.

 

Tak więc jej życie może być zagrożone.

 

Pani Katarzyna w chwili zaginięcia – jak widać na nagraniu z monitoringu – ubrana była w szary, prążkowany, niezapinany sweter, w czarne getry, czarne buty płócienne, biały t-shirt. Miała ze sobą plecak koloru czarnego. Na zdjęciach z kamery sklepowej jest w okularach.

 

Kobieta jest szczupłej sylwetki, 166 cm wzrostu, włosy ciemne blond, długie, lekko za ramiona.

 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Człuchowie pod numerem telefonu 47 74 25 722, lub nr alarmowy 112 bądź z najbliższą jednostką Policji.

– apeluje policja.

Pilne oświadczenie Tomasza Wolnego! „władza TVP właśnie zdecydowała, że…”

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100080324972754

 

*cyt. fakt.pl

Komentarze