Katarzyna Skrzynecka zmieniła styl. Ale kicz! (FOTO)

Kasię Skrzynecką najczęściej oglądać możemy ubraną w telewizyjne kreacje w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.  Kasia paraduje też w lekarskim kitlu, bo gra teraz chirurga plastycznego i naczyniowca Alinę Fisher z kliniki w Kalifornii w serialu „Na dobre i na złe”.

Prywatnie Skrzynecka wybiera raczej proste klasyczne stroje. Na swoim instagramie zamieszcza czasem prywatne zdjęcia i widać, że lubi na przykład jednokolorowe, stonowane sukienki, czasem też kobiece bluzki czy sukienki w kwiaty.

 

Teraz jednak Kasia zamieściła serię zdjęć, w zupełnie innym stylu. Jest tu złoto, srebro i nadmiar biżuterii. Słowem przesada i kicz. Czyżby Skrzynecka totalnie zmieniła swój gust?

Jak się okazuje, na szczęście nie. Aktualnie zamieszczane zdjęcia to Katarzyna w roli filmowej Marlenki w filmie „Kogel Mogel 4”. Sama Skrzynecka swój wygląd skomentowała z dozą humoru porównując się do Jennifer Lopez:

 

Na planie filmowym komediowej superprodukcji „KOGEL MOGEL 4 czyli KONIEC ŚWIATA” postać Marlenki Wolańskiej w jej JAKBY luksusowej rezydencji 🤣👍 pełna humoru, na bogato , ZAbogato 🤣 i niekoniecznie gustownie 😉😉🎬 Nawet pieseczki: Sokretes i Epikur chadzają w Versace 🤣🤣🤣🍸💰 Jaki Holiłud , taka J.Lo 😉🤣🤣🤣👍

 

Galerię zdjęć ” Marlenki” zamieszczamy poniżej. Trzeba przyznać, że jej styl do złudzenia przypomina ten prezentowany przez telewizyjne Królowe Życia…

POLECAMY: Córka Joanny Kurowskiej publikuje odrażające zdjęcia. Zobacz!

 

Skrzynecka na bogato – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

 

filmowa Marlenka – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

 

panterka musi być! – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/
na planie Kogel Mogel 4 – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/


Komentarze