AKTORKA i SKANDALICZNE zachowanie podczas jazdy! Mogła spowodować wypadek! VIDEO

Znana i kochana, ale czy rozważna? Aktorka Katarzyna Zielińska prowadzi auto i.. nagrywa filmiki telefonem komórkowym. Niebezpieczne? Nawet bardzo.

 

Nie nagrywaj podczas jazdy *To niebezpieczne *masz małe dziecko * – tak filmik zamieszczony na Instagramie Katarzyny Zielińskiej skomentowała jedna z internautek. Z kolejnego profilu również pojawił się wpis mówiący o niebezpieczeństwie, jakie niesie korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu, tym razem nie była to grzeczna przestroga, a link  do jednego z artykułów na temat tego, że to właśnie używanie urządzeń mobilnych podczas jazdy jest najczęstszym powodem wypadków.

 

Co ciekawe, nie wszyscy fani Katarzyny Zielińskiej zwrócili uwagę na bezmyślność aktorki, która mogła spowodować wypadek. Prowadzenie auta i korzystnie z telefonu komórkowego to nie tylko wykroczenie, za które można dostać mandat, to przede wszystkim tworzenie śmiertelnego zagrożenia dla siebie, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Warto również zwrócić uwagę, że przeważająca część osób obserwujących profil aktorki (obecnie jest to 116 tys. obserwujących) to osoby młode, dla których Katarzyna Zielińska to nie tylko świetna aktorka, ale również idolka i wzór do naśladowania.

 

View this post on Instagram

Ploteczki #całaprawdaorafalemaseraku

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

źródło: instagram

fot.: screen  instagram

kg

 Komentarze