monitoring

Katowice: wszedł na posesję i dorwał niewidomego psa. Działanie zwyrodnialca nagrał monitoring!

Ta historia po prostu nie mieści się w głowie. Pijany zwyrodnialec włamał się na teren jednej z posesji w Katowicach. Dorwał niewidomego owczarka niemieckiego i usiłował go zgwałcić! Wszystko nagrał monitoring. Właściciele czworonoga postanowili za wszelką cenę znaleźć zboczeńca!

Wszystko wydarzyło się w dzielnicy Janów w ostatnią sobotę. Pijany, a być może również odurzony środkami psychoaktywnymi mężczyzna wszedł na posesję gdzie przebywał niewidomy owczarek niemiecki. Próbował go obłapiać i gdy już ściągnął portki by go zgwałcić pies szczęśliwie wyrwał się z jego objęć! Wszystko nagrał monitoring zamontowany na posesji.

 

 

ZOBACZ:  Gorzów: nagi zboczeniec napastuje kobiety przy cmentarzu. Wyróżnia go jeden szczegół… padniesz ze śmiechu!

 

 

Około 23:45 mężczyznę na podwórku wypatrzyła jej właścicielka. Wspólnie z chłopakiem wywalili kompletnie pijanego  mężczyznę, nie domyślając się jeszcze, co usiłował zrobić wcześniej. Wezwali też policję, ale niedoszłemu zoofilowi udało się zbiec.

 

Po przejrzeniu nagrań monitoringu właściciele psa i terenu postanowili za wszelką cenę znaleźć zboczeńca. Jeśli go rozpoznajecie możecie zgłosić ten fakt odpowiednim służbom.

 

se.pl/ foto: screenshot


Komentarze