Kawał o Kaczyńskim podbija internet! Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Politycy nie mają jednak łatwego życia. Są narażeni na wiele nietypowych sytuacji. Jedną z nich jest ta, kiedy o politykach opowiada się żarty. Jednym z takich polskich polityków o którym opowiada się już dowcipy jest Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości doczekał się już niejednego kawału na swój temat, ale ten ostatni opowiedziany przez polityka Konfederacji bije teraz rekordy popularności.

 

Kilka dni temu na konwencji Konfederacji Jacek Wilk zamiast wygłaszania jakichś politycznych przemów, wystąpień wybrał inną formę wypowiedzi. Jacek Wilk postanowił opowiedzieć kawał o Kaczyńskim i o końcu świata.

 

 

KAWAŁ O KACZYŃSKIM

Pan Bóg się bardzo zdenerwował, bo zobaczył co się dzieje na ziemi. Tam wojny, tam gwałty, tam rabunki. I Pan Bóg postanowił: „koniec z tym wszystkim, za dwa dni będzie koniec świata”. Ale żeby nie było wielkiego zaskoczenia, postanowił poinformować o końcu świata trzech największych przywódców. Powiedział o tym Trumpowi, Putinowi oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Kiedy Trump się o tym dowiedział, na drugi dzień wystąpił w telewizji i powiedział:
„- Narodzie! Mam dla was dwie wiadomości: jedną dobrą, drugą złą. Dobra jest taka, że Bóg istnieje. A zła jest taka, że za dwa tygodnie będzie koniec świata”.

Kiedy Putin wystąpił w telewizji powiedział do swojego narodu: „Mam dwie złe wiadomości. Po pierwsze, Pan Bóg istnieje. A ta druga: za dwa tygodnie będzie koniec świata”.

Kiedy wystąpił Jarosław Kaczyński powiedział: „Kochany narodzie, mam dla was dwie cudowne wiadomości. Po pierwsze: rozmawiałem z Panem Bogiem. A po drugie: będziemy rządzić do końca świata”.

 

ZOBACZ: Michał Wiśniewski powraca w wielkim stylu! Piosenka „Piątek” jest hitem! [ZOBACZ]

 

Nagranie możesz odtworzyć poniżej lub klikając w link tutaj.Komentarze