KAYAH W SZCZERYM WYZNANIU! Sprawdź, co mówi o BYŁYM MĘŻU!

KAYAH W SZCZERYM WYZNANIU! Sprawdź, co mówi o BYŁYM MĘŻU! Ostatnio artystka zdobyła się na szczerość. Jej wypowiedź może was zaskoczyć.

 

Sprawdź: TRAGEDIA w życiu Alżbety Lenskiej! NIE ŻYJE jej…

 

KAYAH W SZCZERYM WYZNANIU!

Kayah to popularna polska wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna, prezenterka radiowa, właścicielka wytwórni Kayax. Przyszła na świat 5 listopada 1967 w Warszawie. W 1985 uzyskała dyplom w klasie fortepianu u profesor Anny Narkiewicz. W 1988 roku wydała swój pierwszy album muzyczny zatytułowany „Kayah”. Ogromną popularność przyniósł jej drugi album pt. „Kamień” z 1995 roku. Do jej najpopularniejszych utworów możemy zaliczyć: „Na językach”, „Supermenka”, „To nie jest ptak”, „Testosteron”, „Prawy do lewego” (utwór pochodzący z płyty nagranej wspólnie z Goranem Bregoviciem).

 

 

Niewiele osób pamięta, że w przeszłości artystka była związana z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem – autorem programu „Rinke. Za kratami” oraz „Rinke. Na krawędzi”. Mimo, że miłość byłych małżonków nie przetrwała próby czasu, artystka wypowiada się o Rinke w samych superlatywach.

 

 

Zobaczcie, co podczas wywiadu z dziennikarzami Vivy, mówiła o relacji z byłym mężem popularna wokalistka.

Bardzo szanuję mojego byłego męża, bardzo mu kibicuję, jest mega zdolnym facetem, wizjonerem. Tak, to jest człowiek pasji również. Te jego programy, „Rinke na krawędzi” i tak dalej… To naprawdę mega sytuacja. To, że się umie poświęcić, zamknąć w szpitalu psychiatrycznym tylko po to, żeby opisać kulisy i prawdziwe losy nieszczęśników czy wejść do kanałów, zaprzyjaźniać się z bezdomnymi później…. Nie zostałam upoważniona, ale mam nadzieję, że mi wybaczysz, Rinke. Już poza kamerą wspomagał tych ludzi, łożył na nich swoje prywatne pieniądze. Myślę, że to jest miarą wielkiego człowieka – przyznaje pani Kasia.

 

Zobacz: VIKI GABOR przerwała milczenie! Gwiazda musi stawić czoła

Zdjęcie: Youtube

Źródło; Viva

 Komentarze