Kibice Legii pojawili się na proteście aborcyjnym, by poszukiwać Antify (WIDEO)

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak kibice Legii Warszawa przemierzają ulice stolicy w poszukiwaniu lewicowych bojówkarzy z Antify.

 

W Polsce od blisko tygodnia trwają liczne protesty związane z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. Przy okazji demonstracji dochodziło do różnych aktów przemocy, jak rzucanie przedmiotami w obrońców kościoła, dewastowanie świątyń oraz zabytków, ataki na policje oraz nawet pobicie kobiet.

 

Do Polski napływają również informacje, iż w naszym kraju przy okazji protestów pojawić się mają lewicowi bojówkarze z Europy Zachodniej.

 

„Wiemy o tym, że na terenie Polski jest już Antifa niemiecka. To są przestępcy i bandyci, posługujący się nielegalnymi narzędziami do ataków na swoich oponentów czy przeciwników ideowych i politycznych” – powiedział dla portalu „Nasz Dziennik” Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

 

W związku z takimi informacjami kibice Legii Warszawa w środowy wieczór na stołecznych ulicach poszukiwali przedstawicieli Antify. Nagranie z tego zdarzenia znalazło się w internecie.

 

 

 

Foto: You Tube/ Stadionowi Oprawcy (zrzut ekranu)Komentarze