Kibole zrobili USTAWKĘ na autostradzie A4! Jest nowe NAGRANIE!

Jest nowe nagranie z ustawki na A4. Według policji najprawdopodobniej zorganizowali ją kibole z Podkarpacia.

W sieci zamieszczono nowe nagranie z ustawki na autostradzie A4. Na filmiku widać jak jeden z kierowców zwalnia widząc gromadzących się mężczyzn. Większość z nich była zamaskowana. Orientując się, że to pseudokibice kierowca błyskawicznie odjeżdża.

Policja już wcześniej zwracała się do świadków zdarzenia prosząc o przekazania nagrań. Do zdarzenia doszło w powiecie wielickim, za węzłem Targowisko, na 455. kilometrze autostrady A4.

Funkcjonariusze na podstawie zgromadzonych do tej pory dowodów ustalili, że kibole stojący za ustawką pochodzą prawdodpobnie z Podkarpacia. Jak mówi rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń, policja nie dotarła do żadnych ofiar bójki. Gleń dodał, że całe zdarzenie na A4 trwało tylko kilka minut. Udział w bójce zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Nagranie dostępne po kliknięciu „czytaj więcej”…


Uczestnicy zajścia prawdopodobnie usłyszą też inne zarzuty, w tym np. spowodowania potencjalnego zagrożenia w ruchu drogowym.Według ustaleń policji kibice podróżowali w przeciwnicy kierunkach. Pierwsza grupa wybierała się na mecz do Katowic. Druga natomiast jechał w stronę Rzeszowa. To właśnie oni zatrzymali się i przeszli na drugą stronę autostardy. Doszło do starcia.

Policjao zdarzeniu dowiedziała się dzięki świadkom, jednakże funkcjonariusze po dotarciu na miejsce kiboli nie zastali. W internecie pojawiły się sugestie, że w bójce brali udział kibole Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Stali Stalowa Wola, Resovii Rzeszów oraz JKS Jarosław.

 Komentarze