Kiedyś był gwiazdą telewizji. Szok, co się z nim stało! Max Kolonko…

Mariusz Max Kolonko zdobył sympatię widzów dzięki swoim barwnym relacjom ze Stanów Zjednoczonych. Jednak z biegiem lat dziennikarz stał się jeszcze bardziej kontrowersyjny. Teraz okrzyknął się prezydentem „Stanów Zjednoczonych Polski”.

Kariera reportera

Mariusz Max Kolonko swoją karierę dziennikarską rozpoczął na antenie Telewizji Polskiej. Dla telewizji publicznej relacjonował wydarzenia zza oceanu. Wówczas wyrósł na jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego dziennikarstwa. Na swoim koncie ma też współpracę między innymi ze stacją TVN i TV4, a także z prasą.

Kontrowersje w sieci

Popularny dziennikarz już od wielu lat nie jest kojarzony z cyklu reportaży Odkrywanie Ameryki. Mariusz Max Kolonko teraz działa w sieci. Ma swój kanał na YouTube, który wzbudza wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą prób zaistnienia w polityce. To powoduje, że koledzy po fachu i fani martwią się o zdrowie i kondycje Mariusza Maxa Kolonko.

Facebook/Mariusz Max Kolonko

Zwierzę polityczne

Dwa lata temu Mariusz Max Kolonko ogłosił, że zamierza czynnie zaangażować się w życie polityczne. Kolonko zainicjował nawet ruch społeczny o nazwie #R Revolution. Dziennikarz próbował nawet zarejestrować własny komitet wyborczy, który miał się nazywać Komitet Wyborczy Wyborców Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko. Jednak dziennikarz nie poddał się i próbował nawet wystartować w wyborach prezydenckich. Jednak to też się nie udało, bo nie udało mu się zebrać 100 tysięcy podpisów. Po tej porażce Mariusz Max Kolonko zaapelował do swoich fanów, żeby zbojkotowali nieuczciwe według niego wybory.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Polski

W końcu kontrowersyjny dziennikarz uznał, że sam ogłosi się „prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski”. Twierdził, że to wymogli na nim jego fani. Mariusz Max Kolonko zapowiedział w swoich mediach społecznościowych:

Z dniem dzisiejszym czwartego dnia lipca roku pańskiego 2020, przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich, dokonanych na drodze e-votingu przez naród wyposażony w karty do głosowania.

USA i Rosja już wiedzą

Mariusz Max Kolonko zapewnił o tym, że został „prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski”, poinformował już władze Stanów Zjednoczonych i Rosji. Zamieszczanymi treściami martwią się niektórzy z internautów. Boją się o stan zdrowia Mariusza Maxa Kolonko. Niektórzy z nich piszą:

Kiedyś znakomity reporter, teraz wariat. Szkoda patrzeć na taki upadek człowieka.

Jak sądzicie, czy Mariusz Max Kolonko wymaga pomocy lekarskiej? Czy należy się o niego martwić?

Źródło: o2

Zdjęcia: Facebook/Mariusz Max KolonkoKomentarze