Kiedyś jej piosenkę śpiewała CAŁA Polska! Nie uwierzysz JAK wygląda teraz (FOTO)

Pojawiła się w Mam Talent i X-Factor mimo, że programów nie wygrała nagrała kilka piosenek. Jedną z nich nucił kiedyś każdy Polak. Teraz powraca. Nie uwierzycie jak teraz wygląda!

Mowa tutaj o Agacie Dziarmagowskiej znanej teraz bardziej jako Dziarma, która pojawiła się zarówno w programie Mam Talent jak i X-Factor i mimo, iż żadnego z programów nie wygrała udało jej się nagrać piosenkę pt. „Mogę wszystko nic nie muszę.” Piosenkę kiedyś nuciła cała Polska, a w stacjach radiowych nie było ani jednego dnia bez tego utworu.

 

Piosenka została nagrana także w języku angielskim, jednak nie była tak popularna jak ta w języku polskim. Później piosenkarka nagrała kolejną piosenkę pt. „Blisko mnie”, również w podobnym stylu, choć chyba bardziej dojrzalszym.

 

 

Teraz gwiazda zmieniła się nie do poznania. Niedawno powróciła z nową muzyką. Jednak nie jest to tak jak dawniej zwykły pop, a rap. Piosenki są również odważniejsze, a niektóre nawet trochę wulgarne.

 

 Dziarma ma odwagę i siłę, żeby w rapowej konwencji mówić o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów wygląda z drugiej strony. Kobiecym okiem. Muzyczny charakter premierowego materiału “V” ma równie dużo do zaoferowania. 

-możemy przeczytać w opisie jej nowo wydanej, niedawno epki „V.”

 

Gwiazda diametralnie zmieniła też swój wizerunek.

 

Tak wyglądała kiedyś:

 

Tak wygląda teraz:

 

Dodatkowo zachęcamy do posłuchania jednego z jej najnowszych utworów.

 

 

Co sądzicie o metamorfozie piosenkarki?

 

Źródło: instagram.com, wikipedia.com

Foto: Instagram.com

Komentarze