Kiedyś ważyła 109 kilogramów! Poznaj jej receptę na szczupłą sylwetkę!

Nakeshia Thompson jeszcze jakiś czas temu ważyła 109 kilogramów. Mieszkanka Austin w Teksasie nigdy zbytnio nie przejmowała się swoim wyglądem. Gdy waga stała się problematyczna, dziewczyna postanowiła zmienić swoje życie.

Jedzenie było ukojeniem. Za każdym razem, gdy miałam do czynienia ze wszystkim, co w moim życiu było emocjonalnie negatywne – zajadałam to(…)Nienawidziłam ćwiczeń. Uważałam, że to nie dla mnie i, że nie potrafię tego robić – mowiła w rozmowie z dziennikarzami Women’s Health Nakeshia.

Gdy dziewczyna planowała się przeprowadzić do innego miasta w celu znalezienia nowej pracy, stało się coś nieoczekiwanego. Złamała kostkę. To dało jej do myślenia.

Złamanie kostki było jednym z najgorszych i najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek przeżyłam. W trakcie rehabilitacji zdałam sobie sprawę, że muszę zadbać o swoje ciało i zdrowie. Moje kości były słabe, że ledwo mogłam utrzymać cały nadmiar ciężaru, który nosiłam. Zmagałam się z nadwagą, odczuwałam ból kolan. Nic dziwnego, że kostka tak łatwo pękła. Wzięłam się w garść. Na bok odsunęłam wymówki. Moja podróż odchudzająca trwa już prawie dwa lata. Schudłam prawie 45 kilogramów! – przekonuje dziewczyna

Nakeshia Thompson trzy miesiące później, 1 lipca 2017 r., zacząła chodzić na siłownię i wykonywać lekkie ćwiczenia na górne części ciała. W miarę upływu czasu (dostała zezwolenie i wskazówki od lekarza) była w stanie ukończyć więcej ćwiczeń na bieżni. Gdy zauważyła, że waga spada, czuła się podekscytowana i szczęśliwa. Niezdrową żywność i chipsy zastąpiła zdrowymi przekąskami i dietetycznymi daniami. 

Źródło: Women’s Health

 Komentarze