Kierowca potrącił kobietę z dzieckiem! Reakcja kilkuletniego chłopca była niesamowita!

O wielkim szczęściu może mówić Chinka i jej kilkuletni syn, którzy zostali potrąceni przez kierowcą SUV-a na przejściu dla pieszych. Kierowca zagapił się i nie zatrzymał wozu przed pasami wjeżdżając w nią i jej dziecko. Na szczęście obojgu nic się nie stało, a reakcja kilkuletniego chłopca chwilę po wypadku jest niesamowita.

Do tej groźnie wyglądającej sytuacji doszło w chińskim mieście Chongqing. Moment wypadku nagrała kamera, która znajduje się w pobliżu ruchliwego skrzyżowania. Na nagraniu widać jak matka z dzieckiem wchodzą na pasy, a chwilę później uderza w nich potężny SUV. I choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, to kobieta i chłopiec wyszli z niego bez szwanku. Maluch był przerażony, a zarazem przestraszony obrotem spraw, ponieważ jego mama upadła na ulicę i mocno się poturbowała. Kilka chwil później kilkuletni chłopiec podszedł sprawdzić czy nic się jej nie stało, a następnie z całych sił kopnął w zderzak samochodu.

 

ZOBACZ:Podczas jazdy samochodem nagrał przerażający wypadek! Jeleń wyskoczył pod (…)!

 

Po reakcji kierowcy widać, że było mu głupio. Mężczyzna dostał prawdziwą burę od maluszka. Zachowanie chłopca poruszyło miliony ludzi na całym świecie, a wielu gratuluje mu postawy i tego, że stanął w obronie swojej mamy. Po kilku minutach na miejscu wypadku pojawiła się policja, która na podstawie monitoringu wiedziała, że całkowitą winę ponosi kierowa. Chinka doznała niegroźnych stłuczeń i nie wymagała pomocy lekarza.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Chciał zwerbować dziewczynkę do swojego samochodu! Proponował jej pieniądze!

 

 

 

źródła: turystyka.wp.pl, foto youtube.com, wideo youtube.com

 

 

 Komentarze