Kinga Duda nie wróci już do kraju? Wiemy, dlaczego!

Kinga Duda to córka Pary Prezydenckiej.

Urodziła się w 1995 roku, więc Kinga Duda ma już 25 lat i rozpoczęła samodzielne życie zawodowe.

 

Charakter Kingi

Kinga ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. I pomimo zainteresowania mediów jej osobą do tej pory skupiała się raczej na nauce i pracy. Rzadko kiedy widać ją na publicznych uroczystościach czy spotkaniach, a jeśli już to związanych z życiem publicznym jej taty – Andrzej Dudy.

Kilka miesięcy temu Kinga Duda dostała się na staż do renomowanej warszawskiej kancelarii (ponoć mogła tam zarabiać ok. 7 tys. złotych miesięcznie). Następnie w międzynarodowym konkursie prawniczym wygrała staż w Londynie.

 

>>>Blog Kasi Tusk wciąż zyskuje na popularności. Córka Premiera zdradziła, jaki jest jej sekret!

 

Zagraniczny staż

Córka Prezydenta wyjechała zatem na kilka miesięcy do Wielkiej Brytanii. Teraz, z końcem maja, kończy się także staż Kingi Dudy. Pojawiło się zatem pytanie czy wróci ona do kraju. Jak podaje Onet:

 

„Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – mówi nam nasz informator związany z kancelarią prezydenta.”

 

W Polsce jest dobrze?

Prezydent Andrzej Duda cały czas przekonuje Polaków, że żyją we wspaniałym i bardzo dobrze zarządzanym kraju. Ciekawe zatem, dlaczego jego własne córka nie chce wrócić do Polski.

W Polsce jest także wiele form wsparcia dla obywateli, jest tarcza antykryzysowa. A w Wielkiej Brytanii Kinga ma przecież zarabiać jedynie 100 tys. funtów rocznie, czyli około pół miliona złotych…

>>>Justyna Steczkowska została projektantką! Cena jej ubrań zwala z nóg! (FOTO)

 

fot. facebookKomentarze