KINGA DUDA wytatuowała sobie TWARZ?! Tata się wścieknie!

To zdjęcie wzbudziło w sieci niemałe poruszenie. Chodzi o Kingę Dudę, córkę prezydenta Andrzeja Dudy.

Córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy – Kinga Duda – urodziła się w 1995 roku. Studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Reprezentowała uczelnię w wielu konkursach. Była też stażystką w Parlamencie Europejskim. Kilka miesięcy temu Kinga Duda rozpoczęła karierę  jako ,,junior associate”, czyli młodszy prawnik, w warszawskiej kancelarii Maruta Wachta. Jest to jedna z lepszych kancelarii w Warszawie. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, zamówieniach publicznych, ochronie danych osobowych, prawie własności intelektualnej a także w procesach sądowych. Pewne zdjęcie które pojawiło się w sieci wzbudziło niemałe poruszenie. Fani nie mogli uwierzyć, że Kinga mogła zrobić coś takiego…

Na fotce widzimy dziewczynę, która do złudzenia przypomina poukładaną i porządną córkę  Pana prezydenta. Tysiące osób pomyliło właśnie Kingę z amerykańską modelką Nadine Anderson. Kobieta ma wytatuowaną twarz jak i 95% ciała! Fani byli w szoku, że Kinga odważyła się na takie coś. Dopiero gdy okazało się, że na zdjęciu to wcale nie jest ona, wiele osób odetchnęło z ulgą.

 

ZOBACZ TAKŻE: „PRZERAŻAJĄCE zdjęcie Wojewódzkiego”. Fani zaniepokojeni.

 

Amerykanka Nadine Anderson – bohaterka zdjęcia miłość do tautaży odziedziczyła po ojcu, który jest ich wielkim fanem. Kobieta ma pokryte tatuażami ręce i ramiona. Swój pierwszy tatuaż wykonała w swoje osiemnaste urodziny.

 

Według nas podobieństwo jest uderzające! A według Was?

fot. new york post, facebook, youtube, instagram, 

 

 Komentarze