Kinga Rusin imprezowała z Adele, Beyonce i ‪Rihanną‬!

Kinga Rusin imprezowała z Adele, Beyonce i ‪Rihanną‬!

Kinga Rusin ma powody do radości! Okazuje się, że dziennikarka telewizji TVN, po Oscarowej Gali została zaproszona na prywatną imprezę do Jaya-Z i Beyonce! W trakcie uroczystości miała okazję poznać wiele gwiazd światowego formatu, m.in. Adele czy Rihannę.

 

 

Kinga Rusin to polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna, aktywistka społeczna i przedsiębiorca. Współwłaścicielka marki kosmetycznej „Pat&Rub”. W latach dziewięćdziesiątych rozpoczęła swoją karierę dziennikarską. Była wówczas pracownicą Telewizji Polskiej. Obecnie możemy oglądać ją w programie „Dzień dobry TVN”. 

 

 

Wczoraj pani Kinga zadebiutowała na zagranicznych portalach plotkarskich. Wszystko za sprawą wyjątkowego zdjęcia. Dziennikarka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z imprezy u Carterów, z odmienioną Adele (przypominamy, że wokalistka schudła ponad 30 kilogramów). Zdjęcie Adele i Kingi Rusin zostało opublikowane m.in. w Daily Mail, People, czy Mirror. 

 

 

 

Kinga ze szczegółami opowiedziała o wyjątkowym wydarzeniu: 

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…😉 Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬ – rozpisywała się dziennikarka telewizji TVN. 

 

 

Była partnerka Tomasza Lisa pochwaliła się jeszcze jednym ciekawym szczegółem. W trakcie imprezy jej strój zauważyła sama Beyonce. Opowiedziała również o tanću z… Leonardo DiCaprio. 

 

 

Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z.

 

 

 

Dziennikarka wymieniła też innych celebrytów, których miała okazję zobaczyć w domu Carterów. Byli to, m.in. ‪Kanye West‬ ,‪Travis Scott‬, Lana Del Ray, Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee.

 

Zobacz również: TRAGEDIA W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ. SILNY WIATR doprowadził do…

 

Zdjęcie, źródło: InstagramKomentarze