Klaudia Jachira się ośmieszyła! Nie wiedziała…

Klaudia Jachira należy do jednych z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce. Jej materiały wideo wywołują wiele emocji. Niektórzy mówią, że sama się w nich ośmiesza. Teraz kolejna wypowiedź posłanki sprawiła, że robi się znów popularna.

 

Chodzi o wywiad, jakiego udzieliła wczoraj w warszawskim Radiu Plus w audycji „Sedno sprawy”. Klaudia Jachira zaczęła od narzekań nad regulaminem Sejmu, że czas dyskusji jest bardzo krótki. Że trzy minuty na klub poselski to za mało, bo to dyskusja w parlamencie jest najważniejsza. Odniosła się również do tego, że jej „happening” z kartonami z napisem „Hańba” sprowokował rząd. Zapowiedziała również, że jeśli rząd będzie nadal tak rządził, to również i ona będzie tak „prowokowała”.

 

Ale najlepiej i tak było, gdy rozmowa weszła na niby jej tematy. Chodzi o pracę Jachiry w sejmowej komisji leśna, ponieważ, przypomnijmy, posłanka jest członkiem/członkinią Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictw. Dziennikarz przeprowadzający rozmowę Jacek Prusinowski zadał jej w trakcie wywiadu pytanie ile mamy w naszym kraju hektarów leśnych. No i tu zaczął się ogromny problem…

 

Posłanka Kolacji Obywatelskiej zupełnie nie miała bladego pojęcia o stanie faktycznym. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie redaktora. Za to prawiła, że lasy są ważne, że przyroda jest ważna i trzeba ją szanować. Redaktor Prusinowski zarzucił jej, że jest nieprzygotowana do pracy w tej sejmowej komisji. Na to ona rzekła: „Nie muszę być przygotowana”. Redaktor odpowiedział: „Do pracy w komisji ochrony środowiska? Stawiam, że tak” i usłyszał od posłanki: „Czuję się przygotowana ponieważ mam wartości i dla mnie ochrona środowiska jest bardzo ważna”.

 

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk będzie miał NAJWIĘKSZĄ emeryturę w Polsce?!

 

No tak najważniejsze wartości. Najlepsze cytaty-mądrości posłanki Jachiry z tej rozmowy to: „jakby drzewo przełożyć na człowieka to nie jest to młody chłopczyk” (o wieku drzew). „Najważniejsze jest filozofia człowieka do polskich lasów”. Życzymy kolejnych takich trafnych wypowiedzi!

 

Źródło: Radio PlusKomentarze