Klaudia JACHIRA w rozbieranej scenie! Tak kiedyś zarabiała kandydatka na posłankę! [VIDEO]

Klaudia Jachira to, o zgrozo, jedno z najgłośniejszych nazwisk trwającej właśnie kampanii wyborczej. Litościwym milczeniem pominiemy jej popisy, dzięki którym rozpisują się o niej wszyscy i wszędzie. Skupimy się na czym innym – w sieci nic nie ginie. Uważni internauci odkryli, że kandydatka na posła ma za sobą rozbierany epizod przed kamerą! 

Klaudia Jachira zagrała epizodyczną rolę w „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, serialu emitowanym od 2016 roku na antenie TV4. Wcieliła się w nim w rolę… seksownej pielęgniarki, nomen omen w szpitalu psychiatrycznym! 

 

ZOBACZ TEŻ: 24-letni Ukrainiec poślubił 81-letnią KUZYNKĘ! Ma bardzo sprytny plan

 

Grana przez nią siostra Celestynka usiłuje uwieść pacjenta. Ten jednak sprawnie jej ucieka i zamyka biedą pielęgniarkę w swojej sali!

 

Ej, ale przecież każdy facet marzy o seksownej pielęgniarce – mówi załamana siostra Celestynka grana przez Klaudię Jachirę.

 

Z kobietą skontaktowali się dziennikarze Fakt24.pl, którzy chcieli dopytać ją o to, dlaczego grała w tym serialu. Być może przyszła pani polityk stwierdziła, że po prostu z zawodu jest aktorką i musi zarabiać na chleb. 

 

Kąśliwie zauważymy, że jest to i tak chyba jedna z najpoważniejszych ról, zagranych przez panią Klaudię. I szczerze mówiąc, nadal mamy potężne wątpliwości jakim cudem zdobyła ona dyplom aktorski…

 

 

 

Film wrzucony na serwis YouTube przez anonimowego internautę został opatrzony równie kąśliwym komentarzem:

Klaudia Jachira w 40 s udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia.

 

Klaudia Jachira startuje z 13 miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu warszawskim. Znając specyfikę stolicy, wcale się nie zdziwimy jeśli wejdzie ona do Sejmu. Grzegorz Schetyna może jednak potem pluć sobie w brodę, bo być może komediantka zajmie miejsce któregoś z bardziej zasłużonych działaczy PO. I co wtedy?

 

ZOBACZ TEŻ: Nie taki diabeł straszny jak go malują! Lampka czerwonego wina może UCHRONIĆ CIĘ PRZED GROŹNĄ CHOROBĄKomentarze