KLIENT „BIEDRONKI” WRZUCIŁ DO SIECI ZDJĘCIE, KTÓRE MÓWI SAMO ZA SIEBIE! Obok zamieścił opis, w którym ostrzega klientów sklepu. Jest komentarz dyskontu w tej sprawie.

Myszy czy szczury w Biedronce?

 

Zdjęcie z Biedronki zrobiło furorę w necie. I to nie pierwszy raz.

 

Na grupie „Grodzisk Mazowiecki” na Facebooku jeden z klientów umieścił niezwykle zastanawiające zdjęcie, a obok ostrzeżenie:

 

„Uważajcie na myszy w Biedronce”.

 

Zdjęcie pokazuje naruszone czekolady, jakby nagryzione przez myszy?

Zdjęcie rozeszło się w świeci niczym świeże bułeczki, niektórzy internauci zasugerowali nawet, że to nie myszy poczyniły szkody w czekoladzie, ale szczury.

 

Zdjęcia nie umknęło również uwadze pracownikom „Biedronki”, sieć wydała oficjalne oświadczenie w sprawie czekoladowego incydentu:

W naszej sieci posiadamy procedury dotyczące profilaktyki i zwalczania szkodników. Zgodnie z nimi wyspecjalizowane firmy zewnętrzne minimum raz na kwartał dokonują kontroli w każdym sklepie pod kątem ewentualnego występowania szkodników oraz w zakresie sprawdzenia stanu wszystkich urządzeń zabezpieczających przed nimi. Dodatkowo personel sklepu na bieżąco weryfikuje, czy w placówce zauważono jakiekolwiek oznaki pojawienia się szkodników” – odpowiada biuro prasowe sieci portalowi wp.pl.

 

Warto jednak przypomnieć, że to nie pierwszy taki przepadek w „Biedronce”. Wcześniej o podobnym zdarzeniu pisał już „Fakt”. Wtedy to mysz pojawiła się w lodówce z nabiałem, a zdjęcie trafiło do sieci równie szybko za sprawą klientki, robiącej zakupy.

Wówczas to dyskont również przeprosił za incydent i podjął odpowiednie kroki, które miały zapobiec ponownemu pojawieniu się szkodników w sklepie.

Zainteresowanych odsyłam do artykułu w „Fakcie” pod poniższym linkiem.

http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/mysz-w-biedronce-siec-przeprasza-klientow/95463w3

A więcej zdjęć, nie tylko czekoladek, ale i innych produktów pogryzionych przez szkodniki znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/search/str/MYSZY+W+BIEDRONCE/keywords_search

 

Źródło WP.PL. FAKT, RADIO RMF, Facebook

MM

 

Komentarze