Klientka McDonald’s wyszeptała „POMOCY”! Okazało się, że…

Do niecodziennego, a zarazem przerażającego zdarzenia doszło w restauracji McDonald’s znajdującej się we Flag City w Kalifornii. Klientka, która była wyraźnie przestraszona wyszeptała do pracowników słowa: „pomocy”. Okazało się, że kobieta była w  ogromnym niebezpieczeństwie. 

Klientka McDonald’s wyszeptała „POMOCY”!

W Wigilię około godziny 14.00 do restauracji McDonald’s weszła jedna z klientek. Udała się do toalety. Chwilę później zjawiła się przy kasie i wypowiedziała słowa, które wprawiły pracowników w osłupienie. 

Pracownicy sądzili, że klientka chce złożyć zamówienie. Nie przypuszczali, że jej życiu zagraża niebezpieczeństwo. Zdenerwowana dziewczyna wyszeptała „pomocy” i cicho poprosiła o to, by wezwać do restauracji policję. Nie minęło kilka sekund, gdy obok kobiety pojawił się mężczyzna. Krzyczał, by natychmiast wróciła do samochodu. Gdy wychodziła ponownie wyszeptała: POMOCY.

Pracownicy restauracji zdawali sobie sprawę, że muszą zareagować natychmiast. Liczyła się każda sekunda. Na monitoringu sprawdzili, do którego pojazdu udała się kobieta. Zanotowali numery rejestracyjne, a następnie zawiadomili policję. 

Mundurowi, którzy przybyli na miejsce wezwania zatrzymali Eduardo Valenzuela. Policjanci ustalili również, że mężczyzna w przeszłości był związany z kobietą. Stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Tego dnia groził jej śmiercią. 

-W dniu zatrzymania mężczyzna nakazał byłej partnerce, by zabrała go do swojej rodziny. Odgrażał się, że użyje broni palnej, jeśli nie spełni jego poleceń. Broń palna znajdowała się w bagażniku samochodu – tłumaczył w rozmowie z mediami rzecznik policji hrabstwa San Joaquin.

Sprawdź też: TAK WYGLĄDA HAMBURGER PO 20 LATACH! Niecodzienny eksperyment przyjaciół

Mężczyzna został oskarżony o uprowadzenie kobiety, stosowanie gróźb karalnych oraz o posiadanie broni palnej.

Pracownicy McDonald’s, którzy pomogli ofierze, zostali nazwani McBohaterami! Ich postawa jest godna podziwu.

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz również: Mc Donald’s przygotował NIESPODZIANKĘ dla klientów. Akcja rusza już jutro!Komentarze