Kłopoty Rafała Mroczka. Jego 4-letnia córka…

Rafał Mroczek od 2000 roku gra rolę Rafała Zduńskiego w serialu „M jak Miłość”.

Jego filmowa postać nie ma szczęścia w miłości i – niestety – podobnie obecnie wygląda życie prywatne Rafała. Aktor związany był z Joanną Skrzyszewską Miss Polski Nastolatek 2006, a obecnie dietetyczką.

W październiku 2016 urodziła im się córka Zofia. Para jednak rozstała się we wrześniu 2019 roku. I wtedy właśnie Rafał opublikował oświadczenie, które świadczyło o jego rodzinnym dramacie:

 

Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z moją partnerką. Kocham mają córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym.

 

 

Z tej z pozoru spokojnego wpisu przebija się dramat aktora, który prawdopodobnie musiał walczyć o opiekę nad córką. Jak informowały media, Rafał i Joanna nie mogli się porozumieć w tej sprawie.

 

Wygląda jednak na to, że Zosia, ma teraz także kontakt z tatą. Na instagramie Rafała Mroczka co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z córeczką. Aktor chętnie spędza z dziewczynką czas na łonie natury.

 

Rafał Mroczek i Zosia – https://www.instagram.com/rafalmroczek/

 

Pod jednym ze zdjęć z Zosią napisał, jak ważne są dla niego sprawy ochrony przyrody.

 

Jak długo świat, który znamy z dzieciństwa, będzie jeszcze dostępny dla naszych dzieci? „Ziemia” daje nam jasne sygnały (…)
Ja od lat odrzucam nadmierny konsumpcjonizm. Kupuje rzeczy niezbędne, które towarzyszą mi przez lata. Czasami wyglądam niemodnie, nie mam super modnych gadżetów, ale są plusy. Oszczędności dla planety i dla portfela. Ciagle się tego uczę 👨‍👧

 

Prawdopodobnie więc, aktualnie Rafał i Joanna dzielą się opieką nad córką tak, aby miała kontakt z obojgiem rodziców.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła zdradziła, dlaczego upublicznia sprawy prywatne w Internecie! „Uwierzcie mi, że…”

 

View this post on Instagram

#familytime #niedziela #ekipa #pies

A post shared by Rafal Mroczek (@rafalmroczek) on

 

https://www.instagram.com/p/B1327RIorD8/

 Komentarze