Kłopoty wokalisty disco polo! Koronawirus zaatakował…

Kłopoty wokalisty disco polo! Koronawirus zaatakował… 

 

Kłopoty wokalisty disco polo!

 

Jeden z czołowych polskich wokalistów disco polo ma poważny problem. Bartek z formacji D-Bomb zamieścił niepokojącą informację na swoim Instagramie. Chodzi o niebezpiecznego koronawirusa… 

 

 

 

Zobacz: Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo! Zwróć uwagę na TE OBJAWY!

Koronawirus rozprzestrzenia się w coraz szybszym tempie. Kilka dni temu potwierdzono pierwsze przypadki śmiertelnej choroby w Brazylii, Macedonii Północnej, Norwegii, Rumunii, Gruzji, Pakistanie, Estonii oraz Danii.

Okazuje się, że również w Austrii odnotowano dwa pierwsze przypadki zakażenia wirusem. Dotyczą one 24-letniej Włoszki oraz jej chłopaka. Nosicieli koronawirusa, objęto kwarantanną w klinice chorób wewnętrznych. Objawy niebezpiecznej choroby zaobserwowano również u 55-latka z Linz. Mężczyzna niedawno wrócił z Wenecji. 

Bartek z zespołu D-Bomb w niebezpieczeństwo. Fani są zaniepokojeni… 

Bartek Padyasek to lider grupy muzycznej D-Bomb. Do jego największych hitów należą piosenki  „O Ela, Ela” czy „ Oczy pełne łez”. Oprócz muzyki, jego największą pasją jest sport. Wczoraj na Instagramie Bartka znalazła się niepokojąca informacja. Od dłuższego czasu muzyk planował wyjazd w Alpy. Wiele wskazuje na to, że będzie on musiał zrezygnować ze swojego wyjazdu do Austrii. W swoim wpisie odniósł się do potwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem. 

„Sprzęt naszykowany, a tu koronawirus już nawet w Austrii. Jechać, czy przeczekać –  oto jest pytanie, bo nogi się już rwą aby wskoczyć na dechę” – napisał w mediach społecznościowych Bartek Padyasek.

Pod postem muzyka disco polo znalazło się mnóstwo komentarzy. Mamy nadzieję, ze Bartek posłucha rad swoich fanów. 

Rozsądniej będzie odpuścić sobie,

Przeczekać Bartek !!!,

Siedzieć w domu a nie potem innych zarażać,

Również bym sobie odpuściła,

Nie jedź! – przekonywali wokalistę użytkownicy sieci. 

Zdjęcie: Youtube
Zobacz również: Urządzili sobie pokaz striptizu w KOSTNICY. Wyciekło nagranie

 Komentarze