Kobieta odcięła penisa mężczyzny, który próbował ją zgwałcić!

Kobieta odcięła penisa mężczyzny, gdy próbował ją zgwałcić w jej własnym domu. Do tej pory sprawca był uznawany przez jej rodzinę za religijnego guru. 

 

Do zdarzenia doszło w  w południowym stanie Kerala w Indiach. 23-letnia studentka prawa przebywała w swoim domu, w stolicy stanu Thiruvananthapuram, kiedy została zaatakowana przez 54-letniego mężczyznę. „W celu obrony wyciągnęła nóż i odcięła jego penisa” – informuje szef policji okręgowej G. Sparjan Kumar.

 

Lokalne media poinformowały, że rzekomy sprawca Hari Swami został przewieziony do szpitala i jest w stabilnym stanie. Kobieta twierdzi, że mężczyzna od kilku lat ją nachodzi. Szef policji okręgowej G. Sparjan Kumar ujawnił, że policja zarejestrowała sprawę przeciwko Swamiemu, z racji dokonania przestępstw seksualnych wobec nieletniego.

 

Najbardziej jednak zaskakujące jest to, że rodzice 23-latki, którzy mieszkają w tym samym domu, nie zdawali sobie sprawy z ataków Swamiego. „Kobieta powiedziała nam, że jej rodzice ślepo wierzyli, że Swami – powszechnie uznawany za religijnego guru,  przychodził jedynie w celu odbycia specjalnych uroczystości”. 

 

 

KG

źródło: youtube.com

fot.: youtube.com

 Komentarze